Кіровоградські баскетболісти розгромили у другій грі «Хімік-2»

Кількість переглядів - 884

У другій домашній грі проти южненського «Хіміка-2» кіровоградський «Золотой вєк» сьогодні, 8 листопада, зумів узяти реванш за попередні три поразки, перемігши суперників із 35 очковою перевагою – 102:67.

Команда Андрія Білозерського, захопивши ініціативу в першій чверті, жодного разу не піддала сумніву свою перевагу. Особливо вдало господарі провели другу чверть у якій їм вдавалося практично все – надійна гра в обороні, кидки з-за дуги, штрафні, робота під кільцем суперника. Вони дозволили нашим баскетболістам до великої перерви створити гандикап у 33 очки (57:24). Гравці «Хіміка-2» у третій чверті зуміли дещо скоротити відставання, що втім було не суттєвим. На грі южненців позначилася втома: вони, вочевидь, повністю не відновилися після вчорашньої зустрічі, натомість місцеві «вовки» виглядали свіжішими та агресивнішими. Перед заключною 10-хвилинкою «Золотой вєк» мав достатній очковий заділ (80:51), тож нашим баскетболістам лишалося втримати солідну перевагу, а вони до фінальної сирени її навіть збільшили. У сьогоднішній грі найвищу результативність продемонстрували одразу двоє гравців у складі кіровоградської команди – Богдан Сосой і Олексій Масальський, які набрали по 19 очок.

БК «Золотой вєк» (Кіровоград) – БК «Хімік-2» (Южний) – 102:67 (22:14, 35:10, 23:27, 22:16)

Наступні дві гри команда Андрія Білозерського та Георгія Ступенчука проведе у Миколаєві 13-14 листопада, де зіграє з місцевим БК «Орексім»