«Зірка» сенсаційно програла у Кіровограді останній домашній матч нинішнього року(ФОТО)

Кількість переглядів - 1760

Сенсаційною поразкою завершився для лідера Першої ліги «Зірки», матч 17-го туру. В останньому домашньому поєдинку нинішнього року кіровоградські футболісти програли ФК «Гірник-Спорт» із Комсомольська – 1:3.

Вигравши битву лідерів у попередньому турі в «Оболоні-Бровар», команда Сергія Лавриненка наблизилася до одного з головних поточних завдань – піти на зимову перерву на чолі турнірної таблиці. Втрата очок не входила у плани господарів, тому вони одразу спробували забити швидкий м’яч. На третій і сьомій хвилинах пробивав Бацула, однак безуспішно. Корекцію у гру червоно-жовтним суперники внесли вже на 15-й хвилині. Перша гостра контратака завершилася голом у наші ворота після помилки захисників у виконанні Сергія Герасимця – 0:1. Зіркові намагалися створювати моменти, однак у їхніх діях не було звичної гостроти та наполегливості, тому спроби Романа Локтіонова, Андрія Бацули, Олександра Акименка до перерви зрівняти рахунок успіху не мали. А от підопічні Ігоря Жабченкка створили ще два небезпечні моменти, реалізації яких завадив страж воріт «Зірки» Євген Паст.

Другий тайм розпочався в боротьбі, що втім більше точилася в центрі поля. До 56-ї хвилини нічого особливого жодна з команд не створила, допоки футболісти з Комсомольська знову не засмутили вболівальницькі трибуни стадіону «Зірка». В боротьбі на лівому фланзі місцеві футболісти вже розібралися з суперниками, Дмитро Фатєєв вибив м’яча, але невдало – кулястий потрапив до ніг Сергія Дьячука, який бездоганно закрутив його під дальню дев’ятку, не залишивши шансів Пасту - 0:2. Швидка відповідь команди Сергія Лавриненка завершилася ударом у карній зоні Олександра Кучеренка. Його заблокували захисники гостей. За дві хвилини «Гірник-спорт» вчергове примусив затамувати подих глядачів на трибунах, коли Євген Паст дивом врятував ворота після розстрілу нападників гостей ударом головою.

Поступово «Зірка» заволоділа ініціативою та примусила суперників закритися біля власних воріт. В одній із атак на 70-й хвилині навіть щільний захист гірників був безсилий. Олександр Деребчинський, замінивши Локтіонова, незабаром скористався перевагою свого зросту, виграв верхову дуель в опонентів і після навісу Владислава Лупашка технічним ударом головою скоротив відставання до мінімуму – 1:2. Гол вселив надію у червоно-жовтих, які, натхненні успіхом, заграли ще агресивніше. В одному з епізодів у власній штрафній рукою зіграв гравець суперників, але свисток арбітра матчу Миколи Кривоносова промовчав. Спробу Андрія Мостового, що послідувала незабаром, нівелював страж воріт «Гірника-спорт» Ситніков. До завершення зустрічі лишалося достатньо часу, щоб спробувати бодай зрівняти рахунок, але на 80-й хвилині інтригу «вбив» Руслан Івашко. Нападник комсомольців виграв другий поверх і результативно замкнув навіс свого партнера по команді – 1:3. Намагання Деребчинського, Лупашка, Чичикова наприкінці поєдинку змінити рахунок на табло, були невдалими.

«Зірка» зазнала прикрої та неочікуваної поразки від команди, що перед звітним туром посідала 10-е місце та дала шанс наздогнати себе ФК «Оболонь-Бровар». Чи скористаються ним кияни, стане відомо післязавтра, коли вони в гостях у 17-му турі поборяться з «Іллічівцем». Щоб піти на зимове міжсезоння лідером, червоно-жовтним треба будь-що мобілізуватися на останню гру нинішнього року, яку вони проведуть 21 листопада у гостях, де поміряються майстерністю з третьою командою чемпіонату «Черкаським Дніпром».

«Зірка» (Кіровоград) – «Гірник-спорт» (Комсомольськ) – 1:3 (0:1)
Голи: 0:1, Герасимець Сергій (15); 0:2, Дьячук Сергій (56); 1:2 Деребчинський Олександр (70); 1:3, Івашко Руслан (80).