Збірна таеквондистів з Кіровоградщини зайняла 3 місце на Кубку України з Таеквон-до ІТФ (ФОТО)

Кількість переглядів - 1153

13-15 листопада в місті Черкаси проходив Кубок України з Таеквон-до ІТФ серед кадетів, юніорів та дорослих.
У змаганнях взяли участь 450 спортсменів з 22 областей України. Ці змагання стали першим етапом відбору на чемпіонат світу та Європи. Кубок проводився у п'яти видах програми: особистий туль і спаринг, командний попелиці та спаринг, а так само самооборона. У змаганнях взяла участь і збірна з Кіровоградщини у складі таеквондистів з СК «Ван Вей», ДЮК «Мрія», ДЮСШ «Динамо Олімп», «Зірочка» і с.м.т. Компанієвка.

Чемпіонами турніру стали: Конюх Наталія, Діордієва Лілія, Ейвазов Юсиф і Полюхович Христина.

Срібними призерами стали: Лягаєва Владислава, Таратута Катерина і Єременко Владислав.
Бронза в активі: Козка Олексія, Вареника Івана, Гуньки Миколая, Періханян Разміка, Дубовика Ярослава і Попруги Юлії.

Трохи не дотягли до медалей Васьківський Андрій і Логвина Дарина, в підсумку посіли 4 місце.

У загальнокомандному заліку наша команда поступилася лише збірній Києва та Харкова, завоювавши 3 місце.

Тренують спортсменів: Садовій Дмитро, Лягаєва Владислава, Халін Віталій, Фомуляєв Владислав, Конопацький Андрій, Зюнзя Ігор і Литвиненко Олег.

Спортсмени дякують за надану допомогу в підготовці до турніру ПП «Живчик», «Прозора» в особі Олександра Піценко, начальника відділу сім'ї та молоді - Людмилу Дорохіну, ФСТ «Динамо» - Олександра Гусака.

Найближчі плани команди - Всеукраїнський турнір в місті Кіровоград 12 грудня.