Кіровоградська «Зірка» зіграла внічию з дублем запорізького «Металурга»

Кількість переглядів - 584

Результативною нічиєю з рахунком 4:4 сьогодні, 6 лютого, завершився 4-й контрольний поєдинок кіровоградської "Зірки" проти дублерів прем`єр-лігового "Металурга" з Запоріжжя на навчально-тренувальному зборі в Алушті.

Перший тайм кіровоградці провели відмінно, мали безліч гольових моментів, володіли ініціативою, вели в рахунку - 2:0, 3:1. І все ж на перерву команди пішли за рахунку 3:2.

У другому таймі далася взнаки втома. Більш молоді металургівці не лише зрівняли рахунок, а й вишли вперед - 3:4. Та вихід на поле досвідчених Горбатенка та Іванова розставив все на свої місця. Саме удар головою Єгора Іванова після розиграшу кутового на 90-й хвилині приніс результативну нічию - 4:4.

Про це повідомляє прес-служба ФК "Зірка"

За "Зірку" виступали: Травкін, Фатєєв, новачок, Степанов, Тітов (Нємчанінов,26), Кривошей (Дячук-Ставицький,46), Рудницький, Мартинов (Горбатенко,70), новачок, Загальський, Мартинюк(Іванов,70).

Сьогодні поєдинком з охтирським "Нафтовиком" в Ялті кіровоградці завершують свій другий навчально-тренувальний збір.