Футболісти «Металіста» матч з «Олександрією» розпочали бойкотом

Кількість переглядів - 781

Бойкотом футболістів «Металіста» розпочався матч 15-го туру ліги Парі матч в Олександрії на стадіоні «Ніка» 28 листопада. Харківські футболісти таким чином перед матчем із «Олександрією» вирішили нагадати керівництву клубу про борги з заробітних плат та інші невирішені фінансові питання, шо накопичилися протягом року.

Матч все-таки розпочався, але з півгодинною затримкою і завершився перемогою команди Володимира Шарана з рахунком 2:0.

Обидва м’ячі було забито удругому таймі. Відкрив рахунок на 60-й хвилині Віталій Пономар, який скористався помилкою свого опікуна, вийшов віч-на-віч з голкіпером і обвідним ударом зробив рахунок 1:0. Подвоїли перевагу господарі у компенсований арбітром час завдяки Станіславу Микицею, який замкнув головою навіс від Давида Таргамадзе.
Після звітного туру «Олександрія» з 19 очками продовджує посідати у турнірні таблиці восьме місце.

ФК «Олександрія» - «Металіст» (Харків) – 2:0 (0:0)

«Олександрія»: Леванідов, Сухоцький, Микицей, Мягков (Банада, 25), Пономар, Таргамадзе, Запорожан – к/к, Голенков (Козак, 63), Грицук (Чорній, 76), Шендрік, Басов. Запасні: Новак, Матвєєв, Полярус, Старенький,
Головний тренер – Володимир Шаран

«Металіст»: Худжамов, Зубейко, Полянський, Курілов, Соболь, Довгий – к/к, Нойок (Рижук, 88), Льопа, Чурко (Путівцев, 81), Прийомов, Бесєдін (Родіч, 70). Запасні: Погорілий, Гришин, Барілко, Ткачук,