«Олександрія» перемогла в заключній грі нинішнього року (ФОТО)

Кількість переглядів - 699

В Ужгороді «Олександрія» 5 грудня зіграла пропущений матч 12 тура з місцевою «Говерлою», що став заключним офіційним поєдинком для команди Володимира Шарана нинішнього року.

До перерви команди обмінялися голами. Рахунок відкрили олександрійці на 32-й хвилині. Антон Голенков головою замкнув передачу від Давида Таргамадзе. Перевага гостей трималася недовго. За вісім хвилин господарі відновили статус-кво завдяки відмінному удару Дмитра Хльобаса, який розібрався зі Станіславом Микицеєм і майстерно пробив з гострого кута – 1:1.
Вся друга половина матчу проходила у доволі рівній боротьбі допоки наприкінці поєдинку арбітр не вказав на 11-метрову позначку за гру рукою захисника «Говерли» Вячеслава Лухтанова. Андрій Запорожан, який пробивав пенальті, з першого разу не вразив ворота господарів, удар парирував Артур Рудько, однак м’яч відскочив у його бік і з другої спроби півзахисник «Олександрії» ефектно у падінні вразив ворота суперників і приніс свої команді перемогу.

«Говерла» Ужгород – ФК «Олександрія» – 1:2 (1:1).

«Говерла»:  Рудько, Лухтанов, Кутас, Хльобас, Гемега, Кузик, Ягодінскіс, Люлька, Цуріков – к/к, Чумак, Сергійчук (Хобленко, 59). Запасні: Бабенко, Худобяк, Каверін, Іванов, Ряшко, Гончар.
Головний тренер: В’ячеслав Грозний

«Олександрія»: Леванідов, Микицей, Шендрік, Басов (Матвєєв, 57), Сухоцький, Голенков (Козак, 59), Запорожан – к/к, Чорній, Таргамадзе (Леонов, 83), Грицук, Пономар. Запасні: Новак, Чеботаєв, Старенький, Єлсуков.
Головний тренер: Володимир Шаран

Попередження: В.Лухтанов (13), Є.Чумак (44) – А.Голенков (36)
Голи: 0:1, Голенков Антон (32), 1:1, Хльобас Дмитро (40), 1:2, Запорожан Андрій (з пен. 90).