Баскетболісти з Кіровограда з перемоги стартували у другому етапі Чемпіонату України

Кількість переглядів - 766

БК "Золотой вєк" з Кіровограда після успішного подолання групового етапу вищолігового Чемпіонату України, вдало розпочав другий етап змагань.

У виїзному поєдинку команда Андрія Білозерського і Георгія Ступенчука перемогла в першій грі дивізіону "А" з рахунком 94:71 "Кривбас-2".

Наші баскетболісти після першої чверті випереджали суперників із семиочковою перевагою. Дві наступні 10-хвилинки команди провели рівно. Вирішальним для кіровоградців став заключний відрізок гри, у якому їм вдалося збільшити відрив і довести гру до впевненої перемоги.

БК "Кривбас-2" (Кривий Ріг) - БК "Золотой вєк" (Кіровоград) - 71:94 (14:21, 22:22, 19:20, 19:28).

Відмінну гру в складі кіровоградської команди показав Гліб Бузько, який став найкращим за результативністю (29 очок), підбираннями (7) і результативними передачами (9). На рахунку Микити Мизя 22 очки.

Наступну гру в дивізіоні "А" наші баскетболісти проведуть удома 19 грудня проти харківського "Політехніка".