Легкоатлетки з Кіровоградщини стали срібними призерками юніорського Чемпіонату України

Кількість переглядів - 503

Легкоатлети нашої області вдало виступили на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів та юніорок 1994-1995 р.н., що 4-8 лютого проходив у Сумах. Загалом вони завоювали дві медалі.
Володаркою срібної нагороди на дистанції 60 м з бар’єрами стала легкоатлетка з Олександрівської ДЮСШ Тетяна Мельник (тренер Вадим Приймак).

Звання віце-чемпіонки виборола і 16-річна вихованка Гайворонської ДЮСШ Яна Качур (тренер Валерій Кузь) при тому , що змагалася наша спортсменка серед 18-19 річних легкоатлеток. Тому друге місце, яке вона посіла, виконавши при цьому вперше норматив кандидата у майстри спорту, особливо цінне.

Високе шосте місце показала наша команда дівчат в естафетній гонці 4х400м у складі Тетяни Мельник, Яни Качур та двох кіровоградок - Валерії Прядун (ДЮСШ №2, тренер В’ячеслав Нищеменко) та Марії Паладій (СДЮШОР №2, тренер Володимир Абраменко).

До залікової десятки в індивідуальних змаганнях також потрапили Віктор Семчишин (Кіровоградська ДЮСШ «Спартак-2002», тренер Ігор Шостак), який став восьмим на дистанції 3000 метрів з перешкодами та Марія Паладій. Остання фінішувала восьмою на 400-метрівці.

У загальнокомандному заліку команда Кіровоградщини посіла 17 місце.