Баскетболісти з Кіровограда дали бій «Політехніку» у другій грі (ФОТО)

Кількість переглядів - 726

Баскетболісти з БК «Золотой вєк» після учорашнього розгрому, в другій грі проти харківського «Політехніка» продемонстрували пристойну гру, але досвід суперників допоміг їм завершити матч на свою користь.

Сьогодні, 20 грудня, команда Андрія Білозерського та Георгія Ступенчука грала самовіддано та тримала інтригу протягом усіх чвертей, претендуючи на перемогу і якби певна доля везіння була на боці кіровоградців, на майданчику спортивної зали факультету фізичного виховання КДПУ ім. В. Винниченка, вони могли б реабілітуватися за учорашню ганебну поразку.
Перша чверть була за «Політехніком» (29:21), натомість другу 10-хвилинку виграли кіровоградці, скоротивши відставання перед великою перервою до двох очок (43:45).
На старті третьої чверті господарі в першу чергу завдяки Глібу Бузько та Микиті Мизю розвинули успіх і навіть вийшли вперед на один пункт. Збільшити та утримати перевагу їм суперники не дали. Перед заключною чвертю «Золотой вєк» поступався шістьома очками (63:69) і зберігав інтригу. Баскетболісти «Політехніка» шансів кіровоградцям не залишили: збільшили перевагу, дозволивши нашим баскетболістам лише скоротити відставання до п’яти пунктів – 80:85.
Найрезультативнішим у складі господарів став Гліб Бузько, в активі якого 24 очки.

БК «Золотой вєк» (Кіровоград) – БК «Політехнік» (Харків) – 80:85 (21:29, 22:16, 20:24, 17:16).

Наступні ігри БК «Золотой вєк» проведе вже наступного року. 30-31 січня вдома кіровоградці зіграють із БК «Тернопіль –ТНЕУ».