Федерація легкої атлетики Кіровоградщини підсумувала результати річної роботи (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Кількість переглядів - 986

Для федерації легкої атлетики Кіровоградської області рік, що минає, був насиченим. 22 грудня ФЛАКО підвела підсумки двох спортивних сезонів та визначила найкращих спортсменів за сумою покладених до обласної скарбнички балів.

Спортсмени ФЛАКО відзначились особистими і обласними рекордами, виконаними нормативами майстрів спорту, майстрів спорту міжнародного класу та, звичайно ж, призовими місцями на кубках та чемпіонатах України, в чому безсумнівно допомогла рідна місцевість та реконструйований стадіон «Зірка».
У 2015 році футбольно-легкоатлетична арена Кіровограда стала місцем проведення 11 змагань національного рівня – чемпіонатів, кубків України з легкої атлетики.

Визначення кращих атлетів ФЛАКО провела за високі досягнення у трьох номінаціях: юнаки, юніори, молодь, дорослі та тренери.

Номінація «юнаки»

- Дзюбіна Катерина – чемпіонка України на дистанції 100 м з/б, кандидат у майстри спорту України, тренери Володимир та Наталя Абраменки ( КЗ ОСДЮШОР – 2);
- Пертренко Юлія – чемпіонка України у стрибках у висоту, тренер Геннадій Здітовецький (КЗ ОСДЮШОР – 2);
- Мокряк Антон – чемпіон України у стрибках у висоту, тренер Геннадій Здітовецький (КЗ ОСДЮШОР – 2);
- Піменов Денис - чемпіон України на дистанції 400 м, тренер Олександр Дарієнко ( Новомиргородська ДЮСШ).

Номінація «юніори»

- Алімський Володимир – стрибки у висоту, чемпіон України, майстер спорту України, тренер Галина Михайлюкова (КЗ ОСДЮШОР – 2);
- Думчева Анастасія – потрійний стрибок, кандидат у майстри спорту України, тренер Геннадій Здітовецький (КЗ ОСДЮШОР – 2);
- Дюбанова Олена – потрійний стрибок, тренер В’ячеслав Нищеменко (КЗ ДЮСШ №2).

Номінація «молодь»

- Шелест Олександр – 800м та 1500м, чемпіон України, майстер спорту України, тренер Павло Армашов (ОК ДЮСШ «Колос»);
- Паладій Марія – 400м, бронзова призерка чемпіонату України, кандидат у майстри спорту України, тренри Володимир та Наталя Абраменки ( КЗ ОСДЮШОР – 2);
- Фірсова Юлія – потрійний стрибок, бронзова призерка чемпіонату України, кандидат у майстри спорту України, тренер Галина Михайлюкова (КЗ ОСДЮШОР -2).

Номінація «дорослі»

- Яковенко Дмитро – стрибки у висоту, чемпіон України, учасник Чемпіонату світу, майстер спорту міжнародного класу, тренер Геннадій Здітовецький (КЗ ОСДЮШОР – 2);
- Тесленко Денис – 400 м з/б, срібний призер чемпіонату України,майстер спорту України, тренери Олександр та Олена Тесленки ( КЗ ОШВСМ);
- Пархоменко Віталій – 100 м, майстер спорту України, тренер В’ячеслав Нищеменко (КЗ ОШВСМ).

Номінація «естафетний біг»
- 4х100м чоловіки – срібні призери чемпіонату України, рекордсмени області з естафетного бігу Абраменко Олександр, Пархоменко Віталій, Скворцов Вадим та Тесленко Денис – 41.40 сек.;
- 4х100 жінки – срібні призерки чемпіонату України Паладій Марія, Дзюбіна Катерина, Торбенко Марина та Фірсова Юлія.

Номінація «кращий тренер року»

- Абраменко Володимир – тренер–викладач вищої категорії ( КЗ ОСДЮШОР – 2);
- Здітовецький Геннадій – тренер–викладач вищої категорії ( КЗ ОСДЮШОР – 2);
- Нищеменко В’ячеслав – тренер-викладач вищої категорії ( КЗДЮСШ № 2).
  

 

Сподобалася стаття?
Поділитися:
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

мир тв