У Кіровограді футзалісти розіграли "Кубок зірок"

Кількість переглядів - 1097

Протягом трьох днів у кіровоградській СДЮСШОР-2 ім.В.Верхоланцева проходив традиційний футзальний турнір «Кубок зірок». Перемогу в цих цікавих змаганнях другий рік поспіль отримали майстри футзалу з ФК «Тарасівка».

Учасниками змагань стали 8 команд, які розпочинали свій турнірний шлях у двох підгрупах. По три перемоги у своїх квартетах здобули лідери кіровоградської Екстраліги «Металург» і минулорічні переможці ФК "Тарасівка», за котру виступав головний тренер національної футзальної збірної України Олександр Косенко, а також його партнери з легендарної команди Геннадія Лисенчука, які двічі ставали віце-чемпіонами Європи та переможцями молодіжного чемпіонату світу, багаторазові чемпіони України Василь Сухомлинов, Раміс Мансуров, Федір Пилипів, Валерій Легчанов, Олександр Кабаненко, Віталій Чернишев. Разом із такими авторитетними майстрами грав і колишній гравець «Зірки» та «Украгрокому» Роман Андрієнко.

Окрім переможців груп, путівки до півфіналу заслуженно завоювали переможці цього турніру попередніх років «ФК 2005» і «Альянс». В результаті сліпого жереба, в ½ фіналу зустрілися між собою команди, котрі вже мірялися силами на груповій стадії. Але, якщо на попередньому етапі перемоги далися тарасівцям і «металургам» достатньо легко, то зараз «ФК 2005» і "Альянс" дали справжній бій фаворитам. Спочатку гравці «Металурга» лише в кінцівці дотисли «альянсівцв» з рахунком 4:1. А в другому півфіналі першого тайму екc-гравці «Зірки» Тарас Чемерис, Вячеслав Головченко, Олександр Коваленко з партнерами вигравали у грізних майстрів з ФК «Тарасівка» з рахунком 3:1. Але ще в кінцівці першої половини матчу гості стали міняти воротаря на польового гравця, що після перерви принесло свої результати.

Тарасівцям вдалося не лише відігратися, але і вийти вперед, а потім вже впевнено довести справу до перемоги – 6:3. У матчі за третє місце «ФК 2005» без особливих проблем розібрався з «Альянсом» - 8:3. А от вирішльний поєдинок тримав чисельних глядачів в напрузі до самого фінального свистка. Спочатку вперед вийшли кіровоградці, але потім досвідчені гості не лише відновили рівновагу, але і вийшли уперед. Однак незадовго до перерви лідери Естраліги відновили рахунок - 2:2. Цей рахунок тримався до останньої хвилини надцікавого фінального протистояння. Коли ж здавалося, що пенальті неминучі, потужний удар з правого боку в дальній кут вдався Олександру Косенку. Саме цей "постріл" і приніс ФК «Тарасівка» перемогу з рахунком 3:2 у фіналі та в турнірі.