"Олександрія" перемогла пензенський "Зеніт"

Кількість переглядів - 556

Вчора, 15 лютого  ПФК "Олександрія"(м.Олександрія, Кіровоградська обл.) провів черговий спаринг в рамках навчально-тренувального збору в Туреччині. З рахунком 2:1 наші земляки переграли футбольний клуб «Зеніт» (Пенза), який представляє другий російський дивізіон (група-"Центр").

На 51-й хвилині відзначився В. Шевченко, який був першим на добиванні після удару Є. Пічкура. А на 55-й хвилині біля штрафного майданчику збили А. Кічу, який відмінно виконав штрафний удар і подвоїв рахунок.

Головний тренер команди Андрій Купцов залишився задоволеним грою, зазначивши, що його підопічним вдалося перемогти суперника, який вміє добре оборонятися і швидко переходити до контратак.
«Сьогодні було багато боротьби та зіткнень, за що один із гравців «Зеніту» і отримав червону картку. Незважаючи на дощову погоду команди продемонстрували якісну гру і високі швидкості. Ми мали кілька моментів наприкінці гри, але В. Шевченко, С. Лобойко та В. Грицук не зуміли їх реалізувати», - підсумував він.

За матеріалами прес-служби ПФК "Олександрія"