«Украгроком» зіграв унічию з молодіжкою «Кривбасу»

Кількість переглядів - 507

16 лютого на стадіоні «Качинський» селища Андріївка поблизу Севастополя, ПФК «УкрАгроКом» провів спаринг із молодіжним складом «Кривбасу». Товариський поєдинок завершився нульовою, але бойовою нічиєю. Більше гольових моментів було у головківців, але забити вони не спромоглися. Жодного разу не відзначилися й криворіжани.

З точки зору набуття футболістами ігрової практики, відпрацювання різних моделей гри, перегляду тренерами потенційних новачків, гра принесла велику користь обом командам.

В аграріїв по 30 хвилин відіграли всі три голкіпери: Ніколаєв, Швець, Савєнков.

Цього разу «УкрАгроКом» грав двома складами.

Перший тайм: Ломко, Пономаренко, Бойченко, Батраченко, Зайнчковський, Балаян, Каліновський, Волков, Фальковський, Рябцев.

Другий тайм: Місюра, Мамонов, Радевич, Степанюк, Боровський, Дяченко, Горобець, Вдовіченков, Куянов, Якименко.

Для молоді «Кривбасу» це був своєрідний матч-реванш за поразку 4 лютого в Олександрії з рахунком 3:1. Але, як то кажуть, не судилося.

За матеріалами офіційного сайту ПФК «Украгроком»