«Зірка» впевнено перемогла молодіжку запорізького «Металурга»

Кількість переглядів - 578

На другому навчально-тренувальному зборі в Криму кіровоградська «Зірка» у товариському матчі більш ніж впевнено перемогла молодіжний клад запорізького «Металурга» - 3:0.

11-ть днів наша команда тому (щоправда, дещо іншим складом) вже зустрічалася з «металургами» і тоді розіграла суперрезультативну нічию – 4:4.

Цього разу гра відбулася в селищі Кутузовка. А напередодні «Зірка» двома складами провела між собою виснажливий спаринг на важкому полі в Алушті, адже молодіжний склад дніпропетровського «Дніпра» від поєднку з «Зіркою» відмомився, мотивуючи це тим, що зламався іх клубний автобус.

В матчі з «Металургом» остаточнй рахунок (3:0) було встановлено на 30-й хвилині першого тайму, який пройшов за цілковитої переваги кіровоградців. У другій половині поєдинку була більш рівна гра, адже тренери «Зірки» провели 12-ть замін. Гольові нагоди не реалізували Шаврін, Рудницький, Тітов, Степанов (після розіграшу стандарту), а м`яч, забитий Порошиним, арбітр не зарахував.

«Зірка»: Травкін, Пінчук(Войтенко,75). Бочкур (Родіна,46), новачок (Степанов,46). Нємчанінов (Фатєєв,46), Логінов (Дячук-Ставицький,46), Бурдіян (Шаврін,33 – Кривошей,75), Горбаненко (Іванов,33 – Тітов,75), Насібулін (Рудницький, 46), новачок (Загальський,46), Галенко (Порошин,46).

Голи: Я. Галенко (12), В. Горбаненко (23), В. Насібулін (30).

Наступний контрольний матч «Зірка» проведе в Севастополі з лідерами групи «Б» другої ліги «УкрАгроКом» (Головківка).