«Украгроком» переміг «Полтаву»

Кількість переглядів - 493

Вчора, 19 лютого на тренувальній базі ФК «Таврія» у селі Почтове Бахчисарайського району Криму ПФК «Украгроком» провів свій черговий спаринг. Команді Юрія Гури протистояли футболісти ФК «Полтава». Трав’яний газон на базі «Таврії» був у ідеальному стані, що дозволило обом командам показати якісний футбол, як на цю пору року. Гра була дуже напруженою. У першому таймі вона практично була рівною, тому футбольні терези не відхилилися ні в бік головківців, ні в бік полтавчан. На перерву команди пішли при рахунку 0:0.

У другому таймі аграрії почали більш активніше тиснути на суперника й вже на 48-й хвилині рахунок «розмочив» хавбек украгрокомівців Юрій Степанюк, пробивши по воротах головою у високому стрибку - 1:0.

Першолігова «Полтава», у складі якої на перегляді теж знаходиться чимало потенційних новачків, намагалася відігратися будь що. Але футболісти з Олександрійщини у захисті діяли впевнено та не забували про напад. Так, на 54-й – рахунок подвоїв Олександр Каліновський, що вийшов на заміну у другому таймі - 2:0.

Переможну крапку у матчі поставив на 66-й хвилині Олег Волков. Намагання полтавчан забити бодай гол престижу, успіхом не увінчалися. Цікавий двобій завершився з рахунком 3:0.

Традиційно по 30 хвилин зіграли голкіпери – Савєнков, Швець, Ніколаєв.

Стартовий склад ПФК «УкрАгроКом»: Ломко, Мамонов, Радевич, Батраченко, Степанюк, Дяченко, Горобець, Сергій Казаченко (нещодавно прибув на перегляд), Рябцев, Вдовіченков.

На заміну виходили: Місюра, Бойченко, Куянов, Волков, Каліновський, Балаян, Фальковський, Якименко.

«УкрАгроКом» ? «Полтава» ? 3:0 (0:0)

Сьогодні, 20 лютого? у Криму відбудеться дербі. В товариському матчі зустрінуться дві команди Кіровоградщини - «Украгроком» та «Зірка».

За матеріалами прес-служби ПФК «УкрАгроКом»