Баскетболісти з Кіровограда виступи в новому році розпочали з впевнених перемог (ФОТО)

Кількість переглядів - 615

Після понад місячну перерву баскетболісти кіровоградського БК "Золотой вєк" продовжили виступи у дивізіоні "А" вищолігового Чемпіонату України. 30-31 січня вони впевнено провели дві перші в нинішньому році гри, перемігши вдома "Тернопіль-ТНЕУ".

Першу зустріч господарі відіграли блискуче, не залишивши тернополянам жодних шансів, хоча припустити, що перемога буде з різницею у 38 очок після стартової 10-хвилинки не міг ніхто. Її підопічні Андрія Білозерського і Георгія Ступенчука мінімально програли (23:25).

Наступні три чверті на майданчику домінували лише наші баскетболісти, розвиваючи свій успіх з кожним наступним відрізком гри. Результат 101:63 став закономірним підсумком переваги в класі кіровоградських баскетболістів.

Лідерами у складі господарів стали Богдан Сосой на рахунку якого дабл-дабл (17 очок, 14 підбирань), Микита Мизь (18 очок), Костянтин Великанов (17очок).

БК "Золотой вєк" (Кіровоград) - БК "Тернопіль-ТНЕУ" (Тернопіль) - 101:63 (23:25, 25:14, 27:8, 26:16).

В другій зустрічі до великої перерви точилася рівна боротьба.  Після двох чвертей наші баскетболісти випереджали суперників лише на один пункт (46:45).

Ключовим фактором в перемозі БК "Золотой вєк" стала третя чверть, в якій господарі майданчика нав'язали свою гру, здобули необхідний гандикап. Він дозволив їм із 15-очковою перевагою впевнено почуватися перед останньою чвертю (75:60) і без зайвих нервів завершити зустріч на свою користь.

Кращим бомбардиром у складі господарів став новачок команди Юрій Крамар. На його рахунку 21 очко. Дабл дабл зробив Гліб Бузько (14 очок, 10 підбирань).

Наступні ігри команда Андрія Білозерського і Георгія Ступенчука проведе також на домашньому паркеті. 8-9 лютого кіровоградці прийматимуть "Черкаські мавпи-2".