БК «Кіровоград» двічі розгромив «Тернопіль-ТНЕУ»

Кількість переглядів - 547

БК «Кіровоград» нарешті переміг у 2013 році. Це сталося у 12-му турі Чемпіонату України проти баскетбольної команди «Тернопіль-ТНЕУ».

Хоча радіти навсібіч особливо немає чому, бо наші суперники  зараз знаходяться далеко не в найкращій формі, посідаючи останнє місце у чемпіонаті. А тому оцінити рівень кіровоградців можна лише із суперниками більш високого класу. Проте ці дві перемоги, будемо сподіватися, вселили впевненість наших баскетболістів у власні сили порадували місцевих глядачів. Та головна задача, поставлена президентом клубу Андрієм Бродським  – посісти п’яте місце. А для цього треба не громити безнадійних аутсайдерів, а вигравати принципові поєдинки із суперниками класом вище ніж «Тернопіль-ТНЕУ», тим більше маючи у своєму складі висококласних гравців, які пограли у Суперлізі. Недарма, як нам стало відомо, керівництво клубу вирішило окрім кадрового підсилення команди висококласними гравцями, зробити зміни у тренерському штабі. Сьогодні, 25 лютого відбудеться прес-конференція керівництва БК «Кіровоград», на якій представлять нового головного тренера команди - Ігоря Чигрінова. Нагадаємо, до цього командою керував Андрій Бабенко, для якого зустрічі з тернопільськими баскетболістами стали останніми в якості виконуючого обов’язки головного тренера.

Що ж до самої гри, то у першій зустрічі наші гості з Тернополя змогли потурбувати кіровоградці лише на початку, вийшовши вперед у першій чверті з максимальним відривом у 4 пункти (13:9). Надалі наші баскетболісти взяли гру у свої руки і з кожною наступною чвертю нарощували оберти, перетнувши навіть 100-очковий рубіж. У підсумку вони перемогли 110:89.

Особливо відзначилися одразу шестеро гравців нашої команди, які набрали понад 10 очок – Давид Майсурадзе (14), Дмитро Ігнатенко (16), Антон Рожков (10), Олександр Оснач (15), Станіслав Овдєєнко (17) та Олександр Кодола (14).

Суттєву роль зіграв виграш нашої команди у підбиранні м’яча: 43 проти 27.

Віддавши усі сили в першому протистоянні, на другу зустріч тернополяни вийшли виснажені та не готові до боротьби. Тому господарі майданчика влаштували їм справжній розгром, встановивши особистий рекорд за результативністю. Вони набрали за 40 хвилин ігрового часу 120 очок, в той час як «Тернопіль-ТНЕУ» - 58. З першої хвилини кіровоградці розпочали агресивно грати і цілком логічно виграли першу чверть з рахунком 25:15. Протягом наступних 10 хвилин вони додали ще 28 очок, а суперники спромоглися за цей час лише забити два 2-очкових та один 3-очковий м’ячі. 53:22 – з таким рахунком команди пішли на велику перерву. У другій половині малюнок гри не змінився. Кіровоградці розігралися на повну, щоразу вражаючи кошик гостей і довели рахунок до розгромного – 120:58. Основний внесок у такий суперрезультативний рахунок зробив Олександр Оснач (22 очка) в першу чергу за рахунок високій реалізації 2-очкових. З 11 спроб він влучив 9. Його партнер по команді Станіслав Овдєєнко набрав лише на два менше. Суттєво покращили свою результативність за рахунок цієї зустрічі і Давид Майсурадзе (17), Дмитро Ігнатенко (15) і Антон Рожков (12).

Дві перемоги над БК «Тернопіль-ТНЕУ» дозволили піднятися БК «Кіровоград» на сьоме місце. В цьому їм допоміг і «Пульсар», що виграв другу зустріч у «Коксохім-Сталі» (70:62), через що сталевари опустилися на восьме місце.