У Кіровограді поновився жіночий чемпіонат міста з футзалу (ФОТО)

Кількість переглядів - 734

Після майже двомісячної перерви у жіночому чемпіонаті Кіровограда з футзалу, 6 лютого матчем між ФК «Гранд» і ФК «Багіра+» було дано старт другому колу змагань.

За підсумками першого кола ФК «Гранд», у складі якого грають дівчата Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства очолював турнірну таблицю з 15 очками. Натомість «Багіра+» посідала передостаннє, п’яте місце. Зважаючи на результат гри цих команд у першому колі, коли «Гранд» вщент розбив суперниць (10:0), шанс на інтригу був мінімальним, проте дівчата все ж сюрприз зробили, зігравши внічию з фаворитом - 1:1.
Домінування «Гранда» на майданчику було тотальним, однак вразити ворота суперниць вдалося лише одного разу в першому таймі. В решті випадків дівчат із технікуму підвела реалізація і блискуча гра воротаря «Багіри+» Вікторії Линникової. Граючи від оборони, підопічні Андрія Стрельцова свій єдиний шанс зрівняти рахунок використали і зуміли відстояти нічию.

«Я задоволений результатом і грою своїх вихованок. Після розгромної поразки у першому колі  з рахунком 0:10, в цій грі мої дівчата виконали всі мої настанови і зуміли відібрати очки в лідера. Як бачите, прогрес очевидний, - розповів «Гречці» тренер «Багіри+» і організатор першого жіночого чемпіонату з футзалу у Кіровограді Андрій Стрецьцов. Приємно, що всі шість команд, які заявилися, продовжать виступи у другому колі, жодна не знялася з чемпіонату».

6 лютого мали відбутися три гри, однак через хвороби гравців, дві зустрічі: «Багіра» - «Ніка» і «ДНЗ КПЛСП» - «КДПУ» були перенесені і пройдуть посеред тижня. В іншому все без змін: матчі проходитимуть щосуботи з 12:00 у спортивній залі КДПУ ім. В. Винниченка.