Баскетболісти з Кіровограда в першій грі здолали "Черкаські мавпи-2" (ФОТО)

Кількість переглядів - 499

Перша гра чергового туру Чемпіонату України з баскетболу між БК "Золотой вєк" і "Черкаськими мавпами-2" завершилася на користь кіровоградців.

Поєдинок проходив сьогодні, 8 лютого, у спортивній залі факультету фізичного виховання КДПУ ім. В.Винниченка. Підсумковий рахунок - 92:73 на користь господарів майданчика.

Вже на старті протистояння команда Георгія Ступенчука та Андрія Білозерського заграла агресивно та результативно, зробивши стрімкий відрив у 14 очок (16:2). В подальшому наші баскетболісти контролювали перебіг подій на паркеті та не дозволяли гостям скоротити відставання до небезпечного мінімуму.

Із чотирьох чвертей лише у третій черкащани випередили господарів і заключну 10-хвилинку розпочали з 14-очковим відставанням (57:71). Втім нав'язати свою гру команді Андрія Білозерського їм не вдалося. Кіровоградці розвинули свій успіх і в заключній чверті збільшили свою перевагу до 19 очок.

Найрезультативнішим гравцем у господарів майданчика став Гліб Бузько, котрий набрав 20 очок, зробив 5 підбирань і 2 результативні передачі. Високою користю у грі відзначилися Євген Коровяков (18+7+2), Богдан Сосой (16+4+6), Дмитро Баранов (14+7) та Микита Мизь (13+6).

БК "Золотой вєк" (Кіровоград) - БК "Черкаські мавпи-2" (Черкаси) - 92:73 (26:16, 23:17, 22:24, 21:16).

Гра-відповідь відбудеться завтра о 12.00.