"Зірка" у товариській грі розгромила молодіжку "Олександрії"

Кількість переглядів - 438

8 лютого кіровоградська "Зірка" провела першу контрольну гру міжсезоння. Суперником кіровоградців був другий склад олександрійців, у якого "Зірка" доволі невимушено виграла з рахунком 5:0.

Гра відбувалася на верхньому полі стадіону «Зірка». Незважаючи на прохолодну погоду, протистояння кіровоградців та олександрійців прийшли подивитися немало глядачів. Фанати нашої команди своїми кричалками створювали атмосферу офіційного матчу.

«Зірка» на очах своїх уболівальників одразу ж взялася до справи. Уже на 11-й хвилині наші футболісти провели гольову атаку. Ігор Загальський в падінні відпасував на Олександра Акименка у штрафному майданчику. Той закрутив м’яч у дальній кут, але влучив у стійку. Першим на добиванні опинився той же Ігор Загальський, саме на його рахунку перший гол у матчі.
За три хвилини зв’язка Акименко-Загальський знову принесла результат. З ударом Олександра із середньої дистанції воротар олександрійців упорався, але знову тут як тут опинився Ігор Загальський. Дубль півзахисника – 2:0.

Першу злагоджену атаку на наші ворота «Олександрія» провела на 17-й хвилині. Нападник гостей, не входячи у карний майданчик, пробив по воротах Євгена Паста, але м’яч пролетів вище воріт. А от «Зірці», після атаки гостей, вдалася швидка контратака, в ході якої Олександр Акименко подав із лівого флангу, а Роман Локтіонов вистрибнув у штрафному майданчику і в протихід голкіперу суперників відправив м’яч у дальній кут воріт – 3:0.
У середині першого тайму «Олександрії» вдалося створити небезпечну ситуацію біля наших воріт. Гравець гостей із 6-ти метрів, після помилки захисників цілив у наші ворота, але, на щастя, влучив у поперечину. Одразу ж гострота виникла й на протилежному боці поля. Спочатку стійка, а потім захисник на лінії воріт урятував «Олександрію» від четвертого голу після удару Акименка. А перед свистком на перерву поперечина ще раз урятувала кіровоградців від пропущеного м’яча. Щоправда, цього разу після удару олександрійців, м’яч у планку перевів Павло Поштаренко, який на 30-й хвилині замінив у воротах Євгена Паста.
У другому таймі на поле у складі «Зірки» вийшли вже інші десять польових гравців. Друга половина зустрічі розпочалась із пенальті, який заробив Артем Щедрий і сам взявся його пробивати. Та воротар із ударом нашого хавбека впорався. Але Артем виправився за десять хвилин. Олександр Деребчинський поборовся в чужому карному майданчику, «видряпав» м’яч, відпасував на Щедрого й Артем, не довго думаючи, відправив м’яч у ближній кут – 4:0.
У середині другого тайму, в боротьбі з суперником, пошкодження обличчя отримав Борис Баранець, якого замінив Олексій Збунь. Ще до того, на 61-й хвилині, відбулася ротація й у воротах. На поле замість Павла Поштаренка вийшов Роман Льопка.
В останній десятихвилинці кіровоградці відправили і п’ятий м’яч у ворота «Олександрії». Із чудового пасу Григорія Баранця відзначився, а відтак і оформив дубль, Артем Щедрий. Тож у підсумку – 5:0. Перша товариська гра цього року завершилася розгромною перемогою «Зірки» над «Олександрією» U-21.
Слід зазначити, що у складі нашої команди в першому таймі грали два потенційних новачки, а також, до й після перерви, на полі картини зовсім не зіпсували декілька перспективних гравців «Зірки-2». Що стосується результату, то він виглядав абсолютно закономірним, адже клас суперників був нерівним. Що стосується олександрійців, то їх склад у першому таймі виглядав більш боєздатним, а ось футболісти, які вийшли по перерві, діяли непереконливо, майже не створюючи проблем нашій команді.

Після матчу прес-служба ФК «Зірка» поспілкувалася з головним тренером ФК «Зірка» Сергієм Лавриненком.

· Це перша гра на зборах, початок яких виявився дещо зібганим. Ви знаєте, похворіло тоді багато наших гравців. Ми дали їм відпочити. У цій грі наші футболісти досить непогано виглядали, я маю на увазі функціональний стан. Попереду в нас іще багато ігор, багато роботи. Я думаю, ми йдемо правильним шляхом.

· Вдалось досягти розгромного результату — 5:0…
· На рахунок зараз не варто звертати увагу, адже ігри на зборах, переважно, йдуть під навантаженнями. Команда «Олександрія» готується до поновлення свого чемпіонату, який розпочнеться вже на початку березня, тому вони можуть бути зараз під фізичним навантаженням.

· Як Вам наші молоді гравці, яким Ви довірили зіграти в цьому матчі?
· Вони зіграли досить добре. Є з ким працювати. Багато чого залежить саме від них. Ми говорили, що будемо залучати якомога більше молодих хлопців, а далі вже буде залежати від них, наскільки вони будуть конкурентоспроможними і як виявлятимуть свої найкращі ігрові якості.

· Були й потенційні новачки…
· Так, це опорний півзахисник і крайній нападник. Але поки що з ними ніяких домовленостей немає. Будемо сподіватися, що нам вдасться їх підписати.

«Зірка» (Кіровоград) – ФК «Олександрія» (Олександрія) (U-21) – 5:0 (3:0).
8 лютого 2016 року (понеділок). Початок о 13:00. Кіровоград. Стадіон «Зірка» (поле зі штучним покриттям). 0 С. 130 глядачів. Товариський матч.
Арбітр: Копієвський Віктор (Кіровоград).
Асистенти арбітра: Скрипка Андрій (Кіровоград), Попельницький Дмитро (Кіровоград.).

«Зірка»: 44. Паст Євген (33. Поштаренко Павло, 30; 41. Льопка Роман, 61), 5. Новачок (9. Щедрий Артем, 46), 7. Мостовий Андрій (77. Чичиков Олексій, 46), 18. Кучеренко Олександр (10. Допілка Олег, 46), 19. Куцев Євген (11. Бацула Андрій, 46), 20. Фатєєв Дмитро (86. Папченко Максим, 46), 21. Загальський Ігор (16. Баранець Борис, 46; 15. Збунь Олексій, 77), 23. Новачок (85. Керножицький Сергій, 46), 50. Акименко Олександр к/к ( 22. Баранець Григорій, 46), 55. Ковальов Максим (2. Каваців Ярема, 46), 99. Локтіонов Роман (17. Деребчинський Олександр, 46). Головний тренер: Лавриненко Сергій.

Голи: 1:0, Загальський Ігор (11); 2:0, Загальський Ігор (14); 3:0, Локтіонов Роман (20); 4:0 Щедрий Артем (69); 5:0, Щедрий Артем (77).
Нереалізований пенальті: Щедрий Артем (48, воротар).
Попередження: Куцев Євген (35), Баранець Григорій (48), Бацула Андрій (71).