Вихованець кіровоградського футболу Коноплянка допоміг «Севільї» вийти до фіналу Кубку Іспанії (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 580

Гол вихованця кіровоградського футболу Євгена Коноплянки допоміг «Севільї» звести внічию матч-відповідь ½ Кубку Іспанії проти «Сельти» та потрапити до фіналу.

Коноплянка вийшов на заміну на 72-й хвилині, коли його команда поступалася у гостях «Сельті» з рахунком 1:2, та за три хвилини до фінального свистка відзначився голом. Матч завершився унічию 2:2, але до фіналу вийшли севільці, які вдома перемогли 4:0.

У фіналі Кубку Іспанії «Севілья» 25 травня зустрінеться з «Барселоною».