Снайпер з Кіровограда став призером Чемпіонату України серед спортсменів-інвалідів (ФОТО)

Кількість переглядів - 952

Вихованець відділення кульової стрільби «інваспорт» комплексної ДЮСШ №3 Кіровоградської міської ради Микола Миргородський увійшов до числа призерів Чемпіонату України зі стрільби кульової серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату.

Змагання проводилися 19-23 лютого в Одесі та зібрали 50 учасників.
Наш спортсмен посів третє місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки. Вправа передбачала 60 пострілів із дистанції 10 метрів лежачи.
Другому представникові нашої області Костянтину Черняховичу зовсім трохи не вистачило, щоб піднятися на п’єдестал і виконати норматив майстра спорту України. З пневматичного пістолету (ПП-3: дистанція 10 метрів, 60 залікових пострілів стоячи) він невдало відстріляв одну серію і опустився на  четверте підсумкове місце. У стрільбі з малокаліберного пістолета (МП-6: дистанція 50 метрів, 60 залікових пострілів) він показав п’ятий результат.
Тренуються спортсмени під керівництвом Сабіни Ібрагімової.
Для стрільців із ураженням опорно-рухового апарату ці змагання стали першими не лише у нинішньому, а протягом останніх двох років, адже минулоріч Чемпіонат України серед спорстменів із ураженянм ОРА не проводився взагалі.

ДОВІДКА:
Микола Миргородський – володар золотої та бронзової медалі Кубку світу з кульової стрільби серед спортсменів-інвалідів із ураженням опорно-рухового апарату 2014 р. (м. Лондон, Велика Британія). Посів четверте місце у складі збірної команди у командних змаганнях на Чемпіонаті світу з кульової стрільби серед спортсменів-інвалідів із ураженням опорно-рухового апарату 2014 р. (м. Зуль, Німеччина).