У Кіровограді визначили чемпіона міста з волейболу

Кількість переглядів - 633

Відкритий чемпіонат Кіровограда серед чоловіків відбувся 22 лютого та зібрав 10 команд. Окрім місцевих волейболістів на турнір завітали гості з Кривого Рогу та Дніпропетровська. Цілий день вирували неабиякі пристрасті у залах Технікуму механізації сільського господарства та Кіровоградського Національного технічного університету. На першому етапі учасники були розподілені на три групи в кожній із яких визначали переможця. Надалі вже кращі команди груп – «Обленерго», «Медик» та КНТУ виборювали першість між собою.

«Обленерго» переміг господарів майданчика – 2:0 (25:19, 25:22). «Медики» у протистоянні з КНТУ першу партію програли, проте надалі зібралися і дві наступні виграли - 2:1. Тож доля чемпіонських нагород вирішувалася в очному протистоянні між ними та енергетиками. Безкомпромісною та напруженою вийшла зустріч за золоті нагороди. Команди трималися одна одної протягом двох партій та все ж в останню мить більш холоднокровнішими були волейболісти команди «Медик». Першу партію вони перемогли 25:23, а в другій  - 25:20 і таким чином стали чемпіонами міста.

Як відзначив головний суддя змагань Валентин Бричка, турнір вдався на славу, а від участі в ньому отримали задоволення всі волейболісти. Саме тому слова заздрості високому рівня проведення змагань прозвучали навіть від наших гостей із Кривого Рогу та Дніпропетровська, які, сподіваємося, тепер стануть частими гостями Відкритого чемпіонату Кіровограда.