У Долинській провели відкритий чемпіонат області з панкратіону (ФОТО)

Кількість переглядів - 934

27 лютого в м. Долинська відбувся ювілейний відкритий особисто-командний чемпіонат області з панкратіону серед дітей, юнаків та дорослих.

169 учасників були представлені сімома командами з Олександрії, Знам’янки, Новгородки, Кіровограда (дві команди), гості з Миколаєва та господарі змагань Долинчани. Медалі та кубки були розіграні в чотирьох версіях – грепплінг ноу-гі, грепплінг–гі, традішн та фул.

Рекордна кількість спортсменів та поєдинків надала можливість глядачам майже 10 годин спостерігати за майстерністю та волею до перемоги юних учасників. Результати виступів команд визначався за кількістю золотих медалей. 20 нагород і третє командне місце посіли панкратіоністи з Олександрії. Другий показник - 23 медалі, показали вихованці обласної федерації бойового самбо з Кіровограда.
Переможцем чемпіонату в командній першості стали господарі з Долинської, які 24 рази підіймалися на найвищий пєдестал пошани.

Наступним випробуванням для панкратіоністів нашої області перед участю у Чемпіонаті України, що відбудеться 16-19 квітня в Броварах, стане Чемпіонат Знам’янки. Він пройде у місті залізничників 19 березня.