Кіровоградські баскетболісти розгромили "Кривбас-2" (ФОТО)

Кількість переглядів - 542

Сьогодні, 5 березня, БК "Золотой вєк" успішно провів перший домашній матч чергового туру Чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі дивізіону А проти БК "Кривбас-2". Результатом гри стала розгромна перемога господарів із рахунком 100:66.

На рівних команди провели лише стартову чверть, яка завершилася з нічийним рахунком 25:25. Передусім найбільша заслуга в цьому новачка команди Андрія Куліша, який відмінно провів усю гру: вдало діяв на підбираннях, під кільцем, чудово взаємодіяв із партнерами, а головне - був влучним. Загалом за гру він набрав 32 очка, 20 із них - у першому відрізку зустрічі.

Друга чверть була вже за місцевими баскетболістами які на велику перерву пішли за рахунку 49:35. Примусили похвилюватися господарі після відпочинку, дозволивши суперникам скоротити відставання до семи очок. Гості з Кривого Рогу спробували надолужити втрачені позиції. Спочатку їм це вдавалося, але вчасно взятий тайм-аут головним тренером БК "Золотой вєк" Андрієм Білозерським та внесені поправки у гру, змінили ситуацію на майданчику. "Золоті" заволоділи ініціативою, відновили перевагу та розпочали четверту 10-хвилинку, випереджаючи криворіжан на 15 очок.

Всі крапки над "і" наші баскетболісти розставили в заключному відрізку. Якщо на його початку "Кривбас-2" ще намагався боротися, то надалі гра набула одностороннього характеру. Господарі діяли впевнено та результативно, повністю перегравши своїх опонентів - 31:12. Останні хвилини догравали вже баскетболісти з лави запасних обох команд.

Найбільший внесок у перемогу кіровоградців зробив новачок - Андрій Куліш, який окрім 32 набраних очок, записав до свого активу ще й 14 підбирань. Таким чином у дебютній для себе грі в формі БК "Золотой вєк" він зробив дабл-дабл, а з ним - і серйозну заявку на роль лідера команди.

БК "Золотой вєк" (Кіровоград) - БК "Кривбас-2" (Кривий Рі) - 100:66 (25:25, 24:10, 20:19, 31:12).

Завтра, 6 березня, відбудеться друга гра з криворіжанами, яка остаточно визначить хто в регулярному чемпіонаті розташується на третьому місці турнірної таблиці.