БК "Золотой вєк" вдруге легко розібрався з криворіжанами (ФОТО)

Кількість переглядів - 512

Друга гра між БК "Золотой вєк" із Кіровограда та криворізьким БК "Кривбас-2" також була за господарями (101:68) причому майже з учорашнім рахунком.

Сьогодні, 6 березня, команда Андрія Білозерського домінувала на майданчику відпочатку поєдинку. В першій-другій чвертях господарі були результативнішими майже вдвічі, тому ще до великої перерви зробили вагому заявку на перемогу - 51:27. Надійно наші баскетболісти провели і третій період, збільшивши перевагу до 38 очок.

Лише бажання Андрія Білозерського дати ігрову практику баскетболістам з лавки запасних не дозволило кіровоградцям довести рахунок до непристойного, а новачку та новому лідеру команди Андрію Кулішу побити учорашній рекорд результативності. Але навіть 29 набраних очок у перших трьох чвертях йому вистачило, щоб очолити список бомбардирів команди у сьогоднішній зустрічі. Гості скористалися виходом на майданчик наших резервістів завдяки чому зуміли виграти четверту 10-хвилинку, яка, втім, нічого для них не вирішувала.

БК "Золотой вєк" (Кіровоград) - БК "Кривбас-2" (Кривий Ріг) - 101:68 (25:14, 26:13, 25:11, 25:30).

Дві домашні перемоги дозволили БК "Золотой вєк" обійти криворіжан та вийти у регулярному чемпіонаті України вищої ліги в дивізіоні "А" на третє місце. Попереду лише харківський "Політехнік", який очолює турнірну таблицю та южненський "Хімік-2". Саме з лідером баскетболісти з Кіровограда зіграють на виїзді у наступному турі 12-13 березня, де спробують взяти реванш за дві домашні поразки, одна з яких стала рекордною - 61:103.