"Олександрія" перший весняний матч чемпіонату зіграла внічию (ФОТО)

Кількість переглядів - 653

"Олександрія" з нічиєї стартувала у весняній частині Чемпіонату України з футболу у лізі Парі-матч. У виїзній грі, що відбулася 6 березня на стадіоні "Метеор" у Дніпропетровську, городяни у 17-му турі розійшлися миром із дніпродзержинською "Сталлю". На гора обидві команди видали чотири голи - 2:2.

Олександрійці пропустили на 16-й хвилині після голу Антона Кравченка. Та господарі раділи не довго: вже першим ударом у ствір воріт сталеварів команда Володимира Шарана зрівняла рахунок. Атаку, яку розпочинав Євген Банада, взяттям воріт на 28 хвилині завершив Віталій Пономар - 1:1.

По перерві команди обмінялися голами. "Олександрія" вийшла вперед на 59-й хвилині. В обопільному зіткненні Станіслава Микицея та Гор Малакяна у штрафній зоні "Сталі" арбітр Сергій Бойко угледів порушення господарів і призначив спірний 11-метровий. Штатний пенальтист городян Андрій Запорожан розвів воротаря і м'яч по різних кутах.

"Сталь" пішла відігруватися і незабаром їй це вдалося. Роман Дебелко, який вийшов на заміну після пропущеного голу, вдало прийнявши м'яча від Максима Каленчука, зумів обіграти двох суперників і проштовхнути його повз Владислава Леванідова - 2:2. Цей результат став закономірним підсумком цього матчу.

"Сталь" (Дніпродзержинськ) - "Олександрія" - 2:2 (1:1).

Голи: А.Кравченко 15, Дебелко 74 - Пономарь 28, Запорожан 59 (пен.)

"Сталь": Паньків, Карасюк, Васін, Іщенко, Е.Малакян, Лазич, Г.Малакян (Дебелко 74), Воронін, Каленчук, А.Кравченко, Барановський (Будник 64).

"Олександрія": Леванідов, Басов, Козак (Чорний 66), Банада, Путраш, Імереков, Запорожан, Таргамадзе, Пономар (Леонов 80), Куліш (Шендрик 90+2), Микицей.

Попередження: Барановський 3, Васін 18, Іщенко 50, А.Кравченко 56, Г.Малакян 70 - Козак 14, Микицей 68, Чорний 82.