Кіровоградські баскетболісти у Харкові дали бій лідеру чемпіонату

Кількість переглядів - 417

Баскетболісти кіровоградського БК «Золотой вєк», нав’язавши боротьбу лідеру вищолігового Чемпіонату України дивізіону «А» харківському «Політехніку», були близьким до перемоги у грі з, однак не зуміли схилити шальки терезів на свою користь.

Черговий тур команда Андрія Білозерського проводила 12-13 березня у Харкові. Першу гру наші баскетболісти провели відмінно, не поступаючись суперникам. На четверту 10-хвилинку команди вийшли за рівного рахунку 61:61. За вісім секунд до завершення останньої чверті кіровоградці випереджали господарів на 1 очко (76:75), але не зуміли втримати мінімальну перевагу. Лідер харків’ян Тимур Арабаджи влучним штрафним зрівняв рахунок і перевів гру в овертайм. Його успішніше провели наші суперники – 9:5 завдяки чому здобули важку перемогу - 85:81.

«Політехнік» (Харків) – «Золотой Вєк» (Кіровоград) - 85:81 (29:17, 14:25, 18:19, 15:15, 9:5).

Кращими у складі БК «Золотой Вєк» були Гліб Бузько (22 очка, 3 передачі, 7 підбирань) та Андрій Куліш, який відзначився дабл-даблом (16 очок, 12 підбирань).

У другій грі кіровоградці боролися гідно, однак відверто суб’єктивне суддівство на користь господарів і відсутність новачка та нового лідера команди Андрія Куліша, не дозволила БК «Золотой вєк» взяти реванш. Куліша грубим фолом свідомо виключили з гри у першому поєдинку, тому розраховувати на нього команда не могла. Навіть без лідера наші баскетболісти, перебудувавши свою гру, гідно боролися в кожній із чвертей, але відверта симпатія суддів у бік «Політехніка» зробила свою справу.
За відсутності Куліша кращим бомбардиром у складі «золотих» став Євген Коровяков, який своїм дабл-даблом із 15 очками і 18 підбираннями зумів розкрити свій потенціал. Високу результативність показав капітан Богдан Сосой (17 очок).

Господарі перемогли з 13-очковою перевагою і можуть впевнено готуватися до фіналу чотирьох, в той час як кіровоградцям після двох поразок доведеться докласти зусиль щоб поборотися за нагороди чемпіонату серед квартету найсильніших команд. Після звітного туру одразу три команди («Золотой Вєк», «МЛК», «Кривбас-2») мають по 10 перемог і 10 поразок. Друге місце посідає «Хімік-2», ще одним претендентом на фінал чотирьох є «Черкаські мавпи-2». Під кінець чемпіонату боротьба загострюється.

«Політехнік» (Харків) – «Золотой Вєк» (Кіровоград) - 70:63 (15:11, 15:20, 19:18, 21:14).

Ігри наступного туру наші баскетболісти проведуть у гостях 19-20 березня проти БК «Тернопіль-ТНЕУ».