«Металург» став володарем Кубку Кіровограда з футзалу (ФОТО)

Кількість переглядів - 984

Останнім акордом футзального сезону у Кіровограді став фінальний матч Кубку міста, в якому зустрілися дебютант і чемпіон Екстраліги «Металург» і п’ята команда «Ельбрук».

Матч розпочався з інтенсивних атак «Ельбрука». Вже на третій хвилині вони вели в рахунку 2:0, а згодом збільшили свою перевагу до трьох м’ячів. Здаватися переможці Екстраліги не збиралися, тому зібравшись, пішли на штурм воріт суперників. Наприкінці тайму влучні удари Сергія Кутулупенка та Максима Скорого скоротили відставання до мінімуму – 2:3.

Другий тайм «Металург» розпочав з інтенсивних атак, але активність біля воріт суперників призвела до небезпечної контратаки «Ельбрука», яка завершилася четвертим взяттям воріт (4:2). За декілька хвилин капітан металургів Сергій Тимофєєнко скоротив відставання до одного голу. Втрачати чемпіонам міста було нічого, тож вони пішли на вирішальний штурм.

Футзалісти «Ельбрука» практично до фінального свистка стримували суперників, відповідаючи контрвипадами, але за 15 секунд до завершення гри Сергій Тимофєєнко вдруге став рятівною паличкою для команди – зрівняв рахунок і перевів гру в серію пенальті. Завдяки відмінній грі воротаря «Металурга» Сергія Панібратця, діючий чемпіон міста до першого трофею додав і
Кубок міста з футзалу.

Тижнем раніше у свій перший в еліті Кіровограда сезон, «Металург» виграв Відкритий чемпіонат міста в Екстралізі. «Золото» команда з Кіровоградського району здобула достроково за тур до завершення чемпіонату, перемігши аутсайдера, команду «Юніори». Другими стали футзалісти «Нової поліції», а «Тайм Україна» здолавши в останньому турі «Енерго» (5:4), забезпечив собі бронзові нагороди.