ФК «Гранд» переміг у першому жіночому чемпіонаті Кіровограда з футзалу (ФОТО)

Кількість переглядів - 627

У заключному, 10-му турі визначилися переможці та призери першого Чемпіонату Кіровограда з футзалу серед жіночих команд.

Лише фінальна гра 12 березня між лідерками чемпіонату, студентками технікуму механізації сільського господарства з команди «Гранд» і найближчим переслідувачем - ФК «Багіра» визначила першого тріумфатора, започаткованого восени минулого року турніру. Перед вирішальною грою студентки випереджали суперниць на один пункт, маючи 25 очок в активі, тому переможець поєдинку автоматично здобував чемпіонський титул.

Гра проходила у рівній боротьбі. У середині першого тайму рахунок відкрила лідер «Гранду» і кращий бомбардир чемпіонату Валентина Мороз, але перед самою перервою суперниці відквитали м’яч – 1:1. Звитягою студентки технікуму під керівництвом Ігоря Мережаного завершили фінальну гру завдяки влучному удару в середині другого тайму все тієї ж Валентини Мороз. Вона вдруге знайшла шпарину в обороні суперниць і вразила ворота «Багіри», довівши свою статистику влучних ударів у чемпіонаті до 31 голу. Спроби команди Олексія Стрельцова за час, що лишався врятувати матч, не увінчалися успіхом.

ФК "Гранд"

У грі за третє місце команда "Багіра+» перемогла студенток КДПУ – 7:3.

Ініціатор започаткування жіночого Чемпіонату міста з футзалу тренер Олексій Стрельцов, підводячи підсумки, позитивно охарактеризував його результати. За його словами усі команди за час виступів суттєво додали у майстерності:

- Сам чемпіонат завершився на позитивній ноті та сприятиме подальшому розвитку жіночого футзалу як у місті так і області. Він вже увійшов до календарного плану обласної федерації футболу та проводитиметься щороку. З наступного сезону ми також плануємо заявитися до Першої ліги жіночого чемпіонату України з футболу, - розповів "Гречці" Олексій Стрельцов.