Борці з Кіровограда увійшли до числа призерів зонального Чемпіонату України

Кількість переглядів - 555

Борці з Кіровограда здобули три нагороди на зональних змаганнях Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед кадетів, що пройшли у Харкові.

На харківському килимі окрім господарів за нагороди змагалися понад 100 спортсменів східних регіонів Запорізької, Донецької, Луганської, Дніпропетровської областей 1999-2000 р.н. Борці Кіровоградщини виступають у зональних змаганнях південних областей разом із представниками Одещини, Миколаївщини та Херсонщини, проте для набуття змагального досвіду та спортивного росту вирішили поборотися з сильними суперниками інших регіонів.

Наша команда була представлена п’ятьма атлетами комплексної ДЮСШ №3 обласного центру, яких тренують Микола Горбань, Микола Бондар і Вікторія Ковпан.

У ваговій категорії до 47 кг срібним призером змагань став Артем Рябов, який, виступаючи не у своїй вазі, поступився лише у фінальній сутичці. Олександр Ткаліч (63 кг) відборовся на рівні своїх можливостей і навіть міг вийти до фіналу, проте його зупинили у півфіналі, внаслідок чого він посів третє місце. Сергій Варварський (76 кг) також міг пройти до фіналу, однак не зумів здолати свого опонента, задовольнившись «бронзою».