«Олександрія» оновила власний рекорд у футбольній еліті України (ФОТО)

Кількість переглядів - 646

"Олександрія" вдало провела матч 19-го туру Ліги Парі-Матч, в якому у виїзній грі 19 березня в Одесі перемогла місцевий "Чорноморець" з рахунком 2:1.

Ця звитяга для підопічних Володимира Шарана стала знаковою, оскільки вони оновили свій рекорд в елітному футбольному дивізіоні України, провівши п’яту поспіль гру без поразок, в яких тричі перемагали і двічі завершували поєдинки внічию.

Одеситам зараз не позаздриш - у клуба серйозні фінансові проблеми. Його лихоманить другий рік, тому її залишили провідні гравці, а напередодні поєдинку 19 туру суд заарештував акції «Чорноморця». В нинішньому році «моряки» жодного разу не забивали в офіційних матчах. В «Олександрії» найбільшою втратою перед поїздкою до Одеси став Давид Таргамадзе, який 15 березня зазнав серйозної травми у товариській грі проти криворізького «Гірника» і найімовірніше до кінця сезону на поле вже не вийде.

Гості відкрили рахунок у першій стартовій 10-хвилинці завдяки Полярусу. Його лишили без нагляду захисники "моряків", тож Артему нічого не заважало після асисту Станіслава Микицея порадувати партнерів по команді. До перерви свої моменти не використали півзахисники городян Куліш і Козак. Найближчим до успіху у господарів був Калітвінцев, проте до перерви рахунок не змінився.
"Чорноморець" зрівняв рахунок на 59-й хвилині. Мартиненко відгукнувся на подачу з кутового і відправив м'яча в сітку – 1:1.
У першому колі команди зіграли в безгольову нічию. Задовольнятися вдруге одним очком жодна з команд наміру не мала. Нічийний рахунок додав завзятості обом колективам, гра стала цікавішою та видовищнішою, але до певного моменту безрезультативною. І якби оборона моряків діяла надійніше, господарі мали б всі шанси щонайменше отримати бодай одне очко, але на 80-й хвилині вона вдруге порадувала городян, дозволивши розстріляти Євгена Боровика. Двічі воротар «Чорноморця» парирував удари Віталія Пономаря, а от після добивання Дмитра Леонова він вже був безсилий.
1:2 і "Олександрія" в доброму гуморі повернулася додому. Із 27 очками команда продовжує впевнено посідати шосте місце у Лізі Парі-Матч, продовжуючи боротьбу за зону в єврокубках.

Наступний тур жовто-чорні проведуть 2 квітня удома з лідером чемпіонату київським «Динамо».

ФК «Чорноморець» (Одеса) - ФК «Олександрія»-1:2 (0:1).

«Чорноморець»: Є.Боровик, К.Ковалець, Д.Коркішко (М.Татарков, 67), В.Калітвінцев, Є.Смірнов, А.Філімонов - к/к, В.Куценко (В.Кабаєв, 75), Є.Мартиненко, Матеус, Є.Старіков (В.Барілко, 84), О.Данченко.
Запасні: Д.Безрук, Давид, О.Хобленко, С.Петько.
Головний тренер: Олександр Бабич

«Олександрія»: А.Новак, С.Микицей, С,Куліш (Д.Леонов, 76), В.Пономар (А.Есеола, 90+2), А.Полярус (А.Чорній, 70), А.Запорожан - к/к, М.Імереков, Ю.Путраш, Є.Банада, М.Козак, С.Басов.
Запасні: В.Леванідов, С.Чеботаєв, А.Щендрік, С.Старенький.
Головний тренер: Володимир Шаран

Попередження: Д.Коркішко(17), Е.Смірнов(32), К.Ковалець(48), А.Філімонов(87)- М.Імереков(29), Є.Банада(41), М.Козак(82).
Голи: 0:1, Полярус Артем (9); 1:1, Мартиненко Євген (59); 1:2, Леонов Дмитро (80).