Скелелази Кіровоградщини – бронзові призери студентського Чемпіонату України (ФОТО)

Кількість переглядів - 618

Команда скелелазів Кіровоградщини стала бронзовим призером Чемпіонату України зі скелелазіння серед чоловіків та жінок студентів в видах програми швидкість і трудність.

На змагання, що проводилися 25-27 березня в Кременчуці, приїхали 142 найсильніших спортсмена із восьми регіонів (Дніпропетровська, Харківська, Полтавська, Вінницька, Запорізька, Волинська, Кіровоградська області, м. Київ.), представники 14 вищих навчальних закладів України.

Кіровоградську область представляли студенти, вихованці комплексної ДЮСШ №1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради і обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді у складі Євгена Козака (Київський політехнічний інститут), Рефата Селяметова (Кіровоградська льотна академія НАУ), Максима Німеровського, Вячеслава Скорохода, Данила Назаренка, Романа Кондратенка, Тетяни Рощик, Інни Гончаренко, Аліни Кулик (Кіровоградський державний педагогічний університет).

В командному заліку серед регіонів наші спортсмени стали бронзовими призерами у вправі на швидкість.
Вагомий внесок для командного заліку зробили Євгеній Козак, який у швидкісному подоланні 10-метрового стенду став чемпіоном.
До десятки найсильніших спортсменів на швидкість увійшов МаксимБорок, посівши п’яте місце поза конкурсом.

Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець, Сергій Побережець, Валентина Русінова та Олександр Колотуха.