«Зірка» зміцнила лідерство у чемпіонаті

Кількість переглядів - 590

Футболісти «Зірки» зміцнили своє лідерство у першоліговому Чемпіонаті України, перемігши сьогодні, 3 квітня, у виїзному матчі 20-го туру ФК «Тернопіль».

Матч для команди Сергія Лавриненка розпочався невдало. Вже у стартових хвилинах господарі вийшли вперед після ефектного удару майже з лінії штрафного майданчику Андрія Шевчука.

Героями поєдинку у складі зіркових стали брати-близнюки Борис і Григорій Баранці. Першим заслужив оплески Борис після того, як кіровоградці швидко розіграли стандарт та провели стрімку контратаку.   Він вийшов сам на сам із голкіпером Сергієм Чернобаєм і спокійно покотив м’яч повз нього точно у ворота − 1:1. До перерви наші футболісти більше воротам господарів особливої загрози не несли, а от тернополяни мали два гольові моменти, які, на щастя, вони не реалізували.

Чим ближче матч наближався до фінального свистка, тим активніше діяла команда Сергія Лавриненка і свого все-таки досягла. На 81-й хвилині Григорій Баранець сам розібрався з захисниками «Тернополя», влучно пробив у дальній кут, вивів «Зірку» вперед і приніс важливі три очки, які дозволили команді відірватися від найближчих переслідувачів.

Наразі червоно-жовті із 40 балами очолюють турнірну таблицю, випереджаючи одразу три команди, що мають однакову кількість очок - «Черкаський Дніпро», «Гірник» і «Оболонь-Бровар» на шість пунктів.

«Тернопіль» (Тернопіль) - «Зірка» (Кіровоград) - 1:2 (1:1).

ФК «Тернопіль»: 12. Чернобай Сергій, 7. Курило Ігор, 4. Атласюк Сергій, 5. Клекот Степан, 2. Соколовський Юрій (11. Полянчук Сергій, 86), 8. Кондзьолка Андрій (к/к), 16. Сороцький Ігор, 19. Кривий Тарас (23. Дорі Артур, 66), 15. Гаврилюк Роман (21. Сороцький Владислав, 79), 17. Богданов Віталій, 22. Шевчук Андрій. Головний тренер: Івегеш Василь.

«Зірка»: 44. Паст Євген, 2. Каваців Ярема, 9. Щедрий Артем, 11. Бацула Андрій, 16. Баранець Борис (10. Допілка Олег, 90+1), 17. Деребчинський Олександр (99. Локтіонов Роман, 53), 18. Кучеренко Олександр, 20. Фатєєв Дмитро, 22. Баранець Григорій (к/к), 24. Зубков Руслан (50. Акименко Олександр, 53), 77. Чичиков Олексій. Головний тренер: Лавриненко Сергій.

Голи: 1:0, Шевчук Андрій (7), 1:1, Баранець Борис (29), 1:2, Баранець Григорій (81).

Попередження: Клекот Степан (13), Гаврилюк Роман (21), Соколовський Юрій (25), Атласюк Сергій (30), Шевчук Андрій (85) - Деребчинський Олександр (31), Баранець Григорій (40), Каваців Ярема (85), Паст Євген (85), Баранець Борис (89), Щедрий Артем (90+3).