Боксери Кіровоградщини вдало виступили на двох престижних турнірах (ФОТО, ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1282

Боксери Кіровоградщини успішно виступили на двох престижних турнірах, які нещодавно проходили у Миколаєві та м. Кагул (Республіка Молдова).

Студент факультету фізичного виховання КДПУ ім. В. Винниченка, майстер спорту Андрій Семиволос став переможцем Всеукраїнського турніру з боксу пам'яті 68-ми героїв-десантників у Миколаєві. У фіналі вагової категорії до 56 кг вихованець СДЮСШОР №2 за очками роздільним рішенням суддів переміг Дмитра Рафальського з Київщини.

Як розповів «Гречці» тренер нашого боксера Віктор Саласенко, змагання зібрали на миколаївському ринзі 98 боксерів з України, Білорусії та Молдови: «Престижність і рівень турніру підтверджує його майстерський статус – його переможці виконували нормативи майстрів спорту України. Андрій Семиволос це спортивне звання вже має, тому своєю перемогою лише підтвердив свій високий рівень майстерності».

Дві нагороди здобули вихованці обласної федерації боксу на Міжнародному турнірі «Кагул-2016», що відбувся у м. Кагул (Республіка Молдова) та зібрав 150 боксерів з Молдови, Румунії та України.
У вазі до 60 кг, перемігши у трьох поєдинках, його тріумфатором став боксер з олександрійської ДЮСШ №2 Нікіта Максимов (тренер Юрій Грінер).
Кіровоградець Павло Гореленко зі СДЮСШОР №2 (тренер Віктор Саласенко) посів друге місце серед боксерів вагою до 64 кг.