«Олександрія» сенсаційно перемогла «Зорю» (ФОТО)

Кількість переглядів - 895

16 квітня «Олександрія» сенсаційно перемогла третю команду Чемпіонату України Ліги Парі-Матч луганську «Зорю» в матчі 22-го туру.

У весняній частині чемпіонату обидві команди радують своєю грою і показують хороші результати. Звітна гра на стадіоні «Ніка» між командою Юрія Вернидуба, що посідала наперердодні поєдинку третє місце, і дружиною Володимира Шарана, яка закріпилася на шостому місці, очікувалася цікавою та безкомпромісною.
У попередньому турі обидві команди оступилися і втратили важливі очки в принципових матчах з прямими конкурентами за місця у верхній частині турнірної таблиці, тому вони прагнули покращити свою ситуацію у чемпіонаті.

Перший тайм пройшов у непоступливій боротьбі, у якій жодній з команд не вдалося відзначитися. Усе вирішив другий тайм. На 48-й хвилині рахунок у матчі відкрив Артем Полярус, який завершив швидку контратаку олександрійців влучним ударом у нижній кут. Під завісу матчу Василь Грицук ударом зі штрафного встановив остаточний рахунок – 2:0. Домашньою перемогою «Олександрія» ускладнила завдання «Зорі», яка всерйоз націлена в цьому році переписати історію і вперше отримати бронзові медалі українського чемпіонату.
Осічкою луганчан скористався «Дніпро». Команда Мирона Маркевича, розгромивши «Металіст» (5:0), повернула собі третє місце в турнірній таблиці.

Перемога «Олександрії» наблизила команду з Кіровоградщини до участі в єврокубках. Для цього досягнення команді Шарана важливо здобути максимум можливих очок і утриматися до завершення чемпіонату на шостому місці.

ФК «Олександрія» - «Зоря» (Луганськ) – 2:0 (0:0)

16.04.2016р., 14-00, КСК «Ніка», 4112 глядачів, + 20, поле 5
Головний арбітр – Костянтин Труханов (Харків)
Асистенти арбітра – Шудрик Денис (Сімферополь), Дудчик Анатолій (Чернігів)