Кіровоградська «Зірка» зазнала поразки від білорусів

Кількість переглядів - 525

Кіровоградська «Зірка» активно продовжує готуватися до першого поєдинку весняної частини першості проти армянського «Титану». 9 березня черговим суперником «Зірки» була команда, яка повернулася цього року до елітного дивізіону чемпіонату Білорусі ФК «Дніпро» із міста Могильов. І, цього разу, вперше на турецькому зборі, кіровоградці зазнали поразки.
Такі матчі частіше всього бувають в чемпіонатах: одна команда активно починає, а друга команда в підсумку виграє. Наші земляки активно почали матч, і за перші двадцять хвилин гри створили таку кількість моментів, яких би вистачило на декілька ігор. Вже на 4-ій хвилині матчі непогану нагоду мав Олександр Кочура. Після діагональної передачі у виконанні Немчанінова Пінчук скинув м’яча до штрафного майданчика, але Кочура пробив вище воріт. Ще через три хвилини Немчанінов завдавав потужного удару з 20-и метрів, але м’яч пройшов поруч зі штангою. А ще через три хвилини знову партнери Кочури вивели його сам на сам з голкіпером «Дніпра», але нападник «Зірки» таку чудову нагоду не реалізував. І, як це часто буває, суперник покарав за таке марнотратство. На 14-ій хвилині суддя призначає 11-метровий штрафний удар у ворота «Зірки» за порушення проти білоруського футболіста, який Максім Лісовой чітко реалізовує. 0:1.

Кіровоградці не знітилися, і на 21-ій хвилині матчу зрівняли рахунок. Знову у «Зірки» спрацювали фланги, і передача Тараса Пінчука знайшла Олександра Кочуру, який завдавав завершального удару. Перший удар прийшовся у голкіпера, але на добиванні зіграв Андрій Бурдіян, який і добив м’яч у сітку воріт.

Другий тайм розпочався з грубої помилки голкіпера кіровоградців Євгена Ширяєва, який вирішив обіграти футболіста суперника і поплатився за це. Нападаючий «Дніпра» Дмітрій Ковб такого подарунку не пробачив і вдруге засмутив Євгена, якого відразу замінив інший голкіпер «Зірки» Роман Травкін.

Надалі гра проходила на зустрічних курсах. Було схоже, що білоруські футболісти краще відпочили, адже попередня гра в них була за три дні до цього (тоді, до речі, «Дніпро» поступився калінінградській «Балтиці» 1:4). Кіровоградці, для яких за цей період це була вже 3 гра, не змогли на відміну від попередніх матчів довести свою перевагу над футболістами сусідньої країни в другому таймі. В результаті – поразка 1:2.

«Зірка» (Кіровоград) – «Дніпро» (Могильов, Білорусь) – 1:2 (1:1).

«Зірка»: Ширяєв (Травкін, 50), Пінчук, Родіна, Бочкур, Немчанінов, Логінов (Рудницький, 46), Бурдіян (Дячук-Ставицький, 80), Насібулін, Шаврін, Кочура (Іванов, 46), Галенко (Порошин, 70).

«Дніпро»: Панкратов, Мороз, Карамушка, Горбач (Козлов, 72), Биліна (Павлючек, 63), Куган (Тупчій, 46), Лісовой (Трубіло, 81), Булига (Зенько, 78), Черних (Патоцкій, 71), Юрченко (Шрамченко, 54), Ковб (Сазанков, 51).

Голи: 0:1, Лісовой, (14, пенальті), 1:1, Бурдіян (21), 1:2, Ковб (49).