«Олександрія» у першому півфіналі Кубку України зіграла внічию з «Шахтарем» (ФОТО)

Кількість переглядів - 729

«Олександрія» в першому матчі 1/2 фіналу Кубка України сьогодні, 20 квітня, на домашньому стадіоні «Ніка» зіграла внічию з донецьким «Шахтарем» - 1:1.

Восени в чемпіонаті «гірники» перемогли «Олександрію» на цьому стадіоні (3:2) в непростому поєдинку. У складі донеччан був відсутній Ярослав Ракицький, не міг зіграти дискваліфікований Іван Ордець, тож пару центральних захисників склали Олександр Кучер і Сергій Кривцов. В опорній зоні з Максимом Малишевим вийшов Дентіньо, а Тарас Степаненко лишився в запасі.

Гості зі стартових хвилин першого тайму впевнено почувалися на важкому від дощу полі та одразу ж заволоділи ігровою перевагою. Незабаром виникли і моменти: Дентіньо пробив вище поперечини, Кривцов на мить не встиг на сильний простріл Кучера справа, Тайсон не зміг пробити воротаря з близької відстані. На 20-й хвилині відмінний момент був і у Факундо Феррейри, який не влучив у ворота після пасу активного Марлоса. Після цього гра перемістилася в середину поля, і на 36-й хвилині господарі несподівано відкрили рахунок: обвідний удар з-за меж штрафного в дальній верхній кут вдався Грицуку – 1:0. У наступній атаці олександрійці ледь не розвинули успіх, проте Андрій Пятов виручив «гірників» після удару Куліша. На перерву команди пішли з мінімальною перевагою господарів поля.

Від перших хвилин другої половини Мірча Луческу випустив на заміну Едуардо, і на 54-й хвилині головний джокер «Шахтаря» успішно зіграв на добиванні, коли воротар господарів відбив удар Дентіньо головою – 1:1. А перед цим відмінна можливість була у Марлоса, який праворуч на швидкості влетів у штрафний, правою ногою ефектно підсік м'яч над розпластався воротарем, але у ворота не поцілив. Після того як рахунок у матчі зрівнявся, на перший план вийшли боротьба, емоції та нервові переживання. Дощ ущух, і гострота біля воріт обох команд зменшилася. Усе ж «Шахтар» атакував більше, але результат на табло залишився без змін.

Півфінальний матч-відповідь між "Олександрією" тав "Шахтарем" відбудеться 11 травня на "Арені Львів".

«Олександрія» (Олександрія) – «Шахтар» (Донецьк) – 1:1 (1:0).

Кубок України – 2015/16. 1/2 фіналу. Перший матч.
20 квітня 2016 року. Олександрія. Стадіон «Ніка». +11 градусів.
Арбітр: Анатолій Жабченко (Хмельницький)

«Олександрія»: Леванідов, Микицей, Куліш (Пономар, 73), Полярус (Запорожан, 82), Грицук (к), Чеботаєв, Шендрік, Старенький (Козак, 57), Дедечко, Банада, Басов
Запасні: Новак, Леонов, Імереков, Есеола
Головний тренер: Володимир Шаран.

«Шахтар»: Пятов, Срна (к), Кривцов, Кучер, Ісмаїлі, Малишев, Дентіньо (Нем, 76), Марлос, Коваленко, Тайсон (Степаненко, 64), Феррейра (Едуардо, 46)
Запасні: Каніболоцький, Кобін, Бернард, Гладкий
Головний тренер: Мірча Луческу

Голи: 1:0 Грицук (36), 1:1 Едуардо (54)
Попередження: Полярус (15), Феррейра (23), Кривцов (60), Дедечко (78), Шендрік (78).