Кіровоградська «Зірка» зміцнила лідерство у чемпіонаті (ФОТО)

Кількість переглядів - 1269

"Зірка"продовжила свій переможний поступ першоліговим Чемпіонатом України. У 23-му турі сьогодні, 23 квітня, на домашньому полі кіровоградці мінімально перемогли "Нафтовик-Укрнафту" - 1:0.

Наміри зберегти за собою перше місце у турнірній таблиці та щонайменше 6-очкову перевагу над другою командою чемпіонату криворізьким "Гірником", наші футболісти засвідчили одразу після стартового свистка, заволодівши ініціативою. Незабаром їм вдалося забити швидкий м'яч, який дозволив комфортніше почуватися на полі. На 18-й хвилині Артем Щедрий зі штрафного удару низом вразив дальній кут воріт. В епізоді мав місце  рикошет від захисника і помилка воротаря гостей Романа Данковича.
Одразу червоно-жовті могли подвоювати рахунок, але, вийшовши на ворота гостей два в один, Борис Баранець узяв гру на себе і схибив. А поряд був вільний Щедрий…
Надалі в діях зіркових було багато боротьби та мало гостроти. Запам'ятався хіба що Григорій Баранець, який втім двічі пробивав невлучно. Гості взагалі діяли невигадливо, чекаючи свій шанс у контратаках, але команда Сергія Лавриненка діяла надійно.

Після перерви охтирчани почали діяти активніше і на 53-й хвилині Леван Арвеладзе ледь не зрівняв рахунок, пробивши потужно під поперечину. Лише відмінний сейв Євгена Паста врятував ворота "Зірки" від неминучого голу. У «Зірки» на початку другого тайму напівмомент створив Олексій Чичиков, згодом двічі гру на лівому фланзі загострював Артем Щедрий.
На 63-й хвилині обурення на трибунах викликало рішення арбітра матчу Олександра Шандора не призначати 11-метровий, який не побачив гру рукою захисника "нафтовиків" у власному штрафному майданчику. Після 70-ї хвилини задача футболістам «Нафтовика-Укрнафти» відквитати бодай один м’яч ускладнилася – вони лишилися в меншості після вилучення за друге попередження капітана команди Леоніда Бояринцева.
Червоно-жовті повністю заволоділи перевагою і створили декілька небезпечних моментів біля воріт суперників. Спочатку у воротарській зоні Щедрий із Чичиковим забарилися і змарнували свої можливості, згодом Щедрий перспективно навішував у воротарську гостей, але не знайшов підтримки партнерів. Забракло влучності при розстрілі воріт суперників з гострого кута Олексію Чичикову, а потужний удар Бориса Баранця парирував воротар охтирчан. Ніхто з гравців "Зірки" на добивання не встиг.

На останніх хвилинах гості активізувалися і в меншості пішли у ва-банк. Вони провели дві небезпечні атаки, які примусили похвилюватися, але були безуспішними. Особливо занервували наші футболісти після удару головою у компенсований час Тимофія Листопада, який на радість місцевих вболівальників пробив вище воріт.
На післяматчевій прес-конференції головний тренер "Нафтовика-Укрнафти" Володимир Книш відзначив, що за грою його футболісти не поступалися гравцям "Зірки", а серед негативних моментів залишився незадоволеним видаленням капітана і загалом неприємною тенденцією – в останніх трьох іграх його футболісти закінчують поєинки в меншості.
Керманич "Зірки" Сергій Лавриненко був радий збільшенням глядачів на трибунах від гри до гри. Щодо суперників – на нього налаштовувалися серйозно, адже гості сім матчів поспіль не знали гіркоти поразок: «Все, що запланували - виконали. Суперник будував гру на контратаках, але і наша оборона і середня лінія впоралися. Нажаль, у наступній грі через восьму жовту картку команді не допоможе Борис Баранець, але в нас є йому гідна заміна. Я намагаюся давати ігрову практику усім футболістам».

Найближчий переслідувач «Зірки» криворізький «Гірник» у звітному турі втратив очки. зігравши в нульову нічию з «Десною», тож тепер відрив кіровоградців складає вісім очок.

«Зірка» (Кіровоград) – «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) – 1:0 (1:0; 0:0).

23 квітня 2016 року (субота). Початок о 17:00. Кіровоград. Стадіон «Зірка». Оцінка поля: 4. 4492 глядачі. +16 С. Освітлення: природнє. Чемпіонат України, перша ліга, 2 коло, 23 тур.

«Зірка»: 44. Паст Євген, 8. Лупашко Владислав, 9. Щедрий Артем (24. Зубков Руслан, 85), 11. Бацула Андрій, 16. Баранець Борис, 18. Кучеренко Олександр, 20. Фатєєв Дмитро, 22. Баранець Григорій (к/к) (21. Загальський Ігор, 74), 50. Акименко Олександр (99. Локтіонов Роман, 55), 55. Ковальов Максим, 77. Чичиков Олексій. Запасні: 33. Поштаренко Павло, 2. Каваців Ярема, 7. Мостовий Андрій, 10. Допілка Олег. Головний тренер: Сергій Лавриненко.

«Нафтовик-Укрнафта»: 92. Данкович Роман, 4. Бояринцев Леонід (к/к), 21. Листопад Тимофій, 23. Зайчук Владислав, 44. Циколія Іраклій, 17. Передистий Станіслав, 11. Піднебенной В’ячеслав (28. Власюк Андрій, 88), 3. Білий Василь, 9. Арвеладзе Леван (10. Бохашвілі Євген, 85), 41. Пасіч Геннадій, 7. Войцеховський Владислав (22. Сондей Іван, 79). Запасні: 1. Тимофєєв Анатолій, 30. Антюх Денис, 18. Лапін Олександр, 8. Вечтомов Олександр. Головний тренер: Володимир Книш.

Гол: 1:0, Артем Щедрий (17)

Попередження: Бояринцев Леонід (16, неспортивна поведінка), Піднебенной Вячеслав (24, неспортивна поведінка), Баранець Борис (35, неспортивна поведінка), Зайчук Владислав (58, неспортивна поведінка), Данкович Роман (74, неспортивна поведінка).

Вилучення: Бояринцев Леонід (70, друге попередження).

Наступну гру «Зірка» проведе 29 квітня у Києві з «Динамо-2».