Скелелази Кіровоградщини стали призерами Чемпіонату та Кубку України (ФОТО)

Кількість переглядів - 488

21-23 квітня в Нікополі проходив Чемпіонат України (вид програми швидкість траса «класика») та Кубок України (вид програми швидкість траса «рекорд») зі скелелазіння.

У змаганнях взяли участь  69 найсильніших спортсменів із восьми областей України. В командному заліку чемпіонату Кіровоградська область посіла третє місце. Головним чином це стало можливим завдяки високим результатам, показаним нашими спортсменами в особистих змаганнях, де четверо кіровоградців увійшли до десятки сильніших. Сергій Побережець зупинився у кроці від призового подіуму, посівши четверте місце, Юрій Побережець розташувався слідом за братом, а Ярослав Ткач  завершив виступи із шостим результатом. Діана Токар серед жінок стала дев’ятою.

У змаганнях Кубку України на трасі 15 метрів «рекорд» Юрій Побережець здобув бронзову нагороду, а Ярослав Ткач був дев’ятим.