Юні кіровоградські футзалісти здобули Кубок України

Кількість переглядів - 603

Команда юнаків 2001 року народження «ДЮСШ-Піонер» Кіровоградської ДЮСШ №2 завоювала Кубок України з футзалу. Змагання проходили у Донецьку 7-10 березня та зібрали 10 команд. Спочатку всі учасники були розподілені на дві підгрупи по 5 у кожній. Без особливих проблем вихованці тренера Володимира Терешонка обіграли своїх однолітків у всіх чотирьох поєдинках і з першого місця вийшли до півфіналу. Тут на них очікували футзалісти з міста Рубіжне. Їх вони теж впевнено здолали з рахунком 5:1. По-справжньому важким та напруженим для кіровоградців видався фінал, у якому їм протистояли суперники з міста Вугледар. Більшу частину гри точилася непоступлива боротьба і лише за 8 хвилин до завершення матчу «ДЮСШ-Піонер» вийшов уперед, а згодом, за 3 хвилини до завершення матчу, наші футзалісти дотисли суперника, і забили другий м’яч. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу команди Володимира Терешонка з рахунком 2:0 і Кубок України з футзалу поїхав до Кіровограда.

По завершенні турніру було визначено і спортсменів, що найкраще проявили себе. Одразу у двох номінаціях - «кращий гравець» і «кращий бомбардир» відзначився нападник «ДЮСШ -Піонер» Еміль Мустафаєв.

Варто додати, що це не перше досягнення юних кіровоградських футзалістів. У листопаді минулого року вони виграли Чемпіонат України серед юнаків 2001 року народження.