ФК "Олександрія" представлятиме Кіровоградщину у Лізі Європи

Кількість переглядів - 500

Перемігши сьогодні, 7 травня, удома ужгородську "Говерлу" з рахунком 2:0, футбольний клуб "Олександрія" із 35 очками за тур до завершення чемпіонату закріпився на шостому місці у Прем’єр-Лізі, отримавши право на участь в кваліфікаційних раундах Ліги Європи.

Для цього команді Володимира Шарана вистачило двох голів, забитих у кожному з таймів. Рахунок відкрив Станіслав Микицей, замкнувши на 30-й хвилині передачу від Куліша. По перерві перевагу до двох м'ячів збільшив Запорожан. Андрій реалізував пенальті на 52-й хвилині за порушення правил у воротарському майданчику проти Віталія Пономаря. Цей гол «Олександрії» став сотим в еліті українського футболу.

В оостанньому 26-му турі жовто-чорні 15 травня у Полтаві зіграють із місцевою "Ворсклою".