Кіровоградські таеквондисти привезли 16 нагород з Кубку Полтавської області (ФОТО)

Кількість переглядів - 615

Таеквондисти з Кіровограда успішно виступили на відкритому Кубку Полтавської області з таеквон-до ІТФ серед кадетів і юніорів, що пройшов 7 травня у Полтаві. Загалом у доробку наших спортсменів 16 нагород різного ґатунку.

Переможцями турніру стали: Юсіф Ейвазов, Лілія Діордієва, Юрій Ніколаєнко, Данило Юрченко, Богдан Лайок, Юлія Попруга, Размік Періханян, Павло Бутурліменко та Анастасія Олійник.
Друге місце посіли Діана Грузін і Ярослав Дубовик, а володарями бронзових медалей стали Ілля Зюнзя, Сергій Горбатов, Віталій Захарченко, Антон Конопацький і Олександр Прудкун.

Тренують спортсменів Ігор Зюнзя, Андрій Конопацький і Владислава Лягаєва.
У змаганнях взяли участь 250 спортсменів із 7 міст України. У складі збірної кіровоградської області  виступали таеквондисти з КДЮСШ №2, СК «Ван Вей», ДЮК «Мрія» та ДЮК «Надія».