Кіровоградська "Зірка" перервала переможну серію у Харкові

Кількість переглядів - 755

Лідери турнірної таблиці, футболісти "Зірки" зіграли внічию у Харкові з "Геліосом" у 26-му турі першолігового чемпіонату України сьогодні, 10 травня.

Весь поєдинок пройшов у важкій для обох команд боротьбі. У першому таймі і господарі і гості створили чимало небезпечних моментів, проте на табло рахунок змінився лише один раз на 22-й хвилині і був він не на користь кіровоградців. Віталій Субочев опинився в потрібний час у потрібному місці та зумів довести до логічного завершення атаку свого партнера по команді Іллі Глушицького, пробивши у дальній кут воріт — 1:0.

Багато гольових моментів команди створили і по перерві, з яких суперники користі не мали. Зрівняти рахунок червоно-жовтим вдалося з пенальті, яке арбітр зустрчі Михайло Митровський призначив за гру рукою в штрафному майданчику на 74-й хвилині Іллею Глушицьким. Олександр Кучеренко у відповідальний момент на схибив, перегравши воротаря "Геліоса" Дениса Сидоренка.

Господарі були налаштовані вдома взяти максимум очок, тому зірковим довелося в кінцівці матчу непереливки. Завдяки злагодженим діям наших польових гравців і надійній грі воротаря Євгена Паста, їм вдалося відстояти важку нічию, яку наші футболісти можуть записати до свого активу.

«Геліос» (Харків) – «Зірка» (Кіровоград) – 1:1 (1:0, 0:1).

«Геліос»: 1. Сидоренко Денис, 5. Лобойко Сергій (к/к), 3. Чередніченко Ігор, 15. Васільєв Денис, 29. Глушицький Ілля, 20. Луценко Ігор, 13. Комарницький Віталій, 8. Субочев Віталій, 24. Єлоєв Булат (90. Кіча Антон, 61), 10. Панасенко Сергій (27. Соломка Юрій, 80), 17. Кравченко Сергій (16. Абєлєнцев Вадим, 90+2). Запасні: 31. Зарубін Руслан, 21. Гершман Владислав, 6. Помазан Роман, 7. Агапов Микола. Головний тренер: Сизихін Сергій.

«Зірка»: 44. Паст Євген, 8. Лупашко Владислав, 9. Щедрий Артем (95. Попов Роман, 64), 10. Допілка Олег (к/к), 11. Бацула Андрій, 16. Баранець Борис, 18. Кучеренко Олександр, 22. Баранець Григорій (24. Зубков Руслан, 90+3), 50. Акименко Олександр (17. Деребчинський Олександр, 70), 55. Ковальов Максим, 77. Чичиков Олексій. Запасні: 33. Поштаренко Павло, 2. Каваців Ярема, 20. Фатєєв Дмитро, 21. Загальський Ігор. Головний тренер: Лавриненко Сергій.

Голи: 1:0, Субочев Віталій (22); 1:1, Кучеренко Олександр (75, з пенальті).

Попередження: Луценко Ігор (17), Кравченко Сергій (39), Лупашко Владислав (55), Глушицький Ілля (74), Чередніченко Ігор (85).

Наступну гру "Зірка" також проведе на виїзді 20 травня. Суперником кіровоградців буде краматорський "Авангард".