«Олександрія» в заключному турі перемогла полтавську «Ворсклу» і завершила чемпіонат шостою (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 404

«Олександрія» перемогла полтавську «Ворсклу» на її полі в останньому 26-му турі прем’єр-лігового Чемпіонату України вчора, 15 травня.

Для цього команді Володимира Шарана вистачило одного голу, забитого на 40-й хвилині Дедечком. Денис наважився на постріл метрів з 30-ти і м'яч, зачепивши по дорозі Олексія Дітятьева, опинився в сітці ворсклян - 0:1.

Більше у звітній грі команди не забивали, хоча і мали можливості особливо у другому таймі. В олександрійців хороші нагоди збільшити перевагу не використали Артем Полярус і Віталій Пономав - в обох випадках господарів врятував воротар Непогодов.
Полтавчани змарнували гольовий момент на 70-й хвилині, коли вийшов на заміну Павло Ребенок. Він не використав відмінні умови, створені після розрізної передачі Антона Шиндера, подарувавши м'яч голкіперу жовто-чорних Андрію Новаку.

Футболісти "Олександрії" здобули перемогу, яка є хорошим завершенням успішного сезону, що назавжди ввійде в історію олександрійського футболу. За підсумками чемпіонату команда з 38-ма очками фінішувала на шостому місці взявши небачену раніше висоту – вперше у своїй історії отримала право виступати у єврокубках.

«Ворскла» (Полтава) – ФК «Олександрія» - 0:1 (0:1)

Гол: 0:1, Дедечко Денис (40).

«Ворскла»: Непогодов, Сімінін, Даллку – к/к, Довгий (Ковпак, 73), Ткачук, Шиндер, Чеснаков, Коломоєць, Бартуловіч (Ребенок, 66), Дитятьєв, Хльобас
Запасні: Богуш, Одарюк, Квасний, Кравченко, Мельник
Голловний тренер – В.Сачко

«Олександрія»: Новак, Микицей, Куліш (Леонов, 76), Пономар, Полярус (Чорній, 81), Шендрік, Старенький (Козак, 78), Дедечко, Імереков, Банада, Басов – к/к
Запасні:Рудик, Матвєєв, Запорожан, Грицук
Гол.тренер – В.Шаран

Попередження: В.Чеснаков (15), А.Даллку (83) – А.Шендрік (90), М.Імереков (90+1)