Кіровоградський спортсмен-інвалід здобув дві медалі у Запоріжжі

Кількість переглядів - 597

Вихованці відділення інваспорту Кіровоградської ДЮСШ №1 повернулися з Запоріжжя, де проходили відбіркові змагання з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів до Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе». Серед двох представників нашого обласного центру найкраще виступив Віктор Брехунець, який став дворазовим срібним призером змагань поміж молодших юнаків. Підопічний тренера Олега Боришполя фінішував другим серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату в бігу на 60 м, подолавши дистанцію за 14,7 секунди. Віце-чемпіоном став, метнувши м’яч на 17 метрів. Близьким до призового подіуму Віктор був у стрибках у довжину, де посів четверте місце.