Кіровоградські гімнасти вдало виступили на молодіжному Чемпіонаті України (ФОТО)

Кількість переглядів - 616

Гімнасти кіровоградської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Надія» стали переможцями та призерами Чемпіонату України серед молоді «Олімпійські надії» зі спортивної гімнастики в Івано-Франківську.

Перше командне місце виборола наша збірна у змаганнях дівчат. Його забезпечив успішний виступ Катерини Жосан, Софії Шаповалової, Ангеліни Дейнеки, Вікторії Іваненко та Анастасії Задворної.
Переможно виступили наші дівчата в індивідуальному багатоборстві. Серед спортсменок першого розряду 2004 р.н. Євгенія Остапенко перемогла, а Ангеліна Дейнека посіла третє місце. Поміж першорозрядниць 2005 р.н. найкращою також була вихованка СДЮСШОР "Надія" Вікторія Іваненко.

Порадували виступами на франківських помостах і хлопці. Микола Попов 2001 р.н. став бронзовим призером за програмою кандидатів у майстри спорту.
В командних змаганнях, де нашу область представляли Микола Синюхін, Микола Попов, Євген Іон, Ілля Северинчук, Юрій Григор’єв  кіровоградці стали п'ятими. Перемогли тут гімнасти з міста Черкаси, друге місце у Дніпропетровська, а третій результат - у гімнастів із Херсона.

До змагань спортсменів готували тренери ЗТУ Світлана Куценко, Світлана Бадюля, Андрій Береговий, Інна Поповкіна, Олена Мащенко, Світлана Скрипчук, Наталія Побер, Валентина Зайцева, Валерій Герасимов, Ольга Костанді, Микола Кричун, Юрій Давидов, Василь Маєвський.