Кіровоградські школярі перемогли у всеукраїнському фіналі "Кубку націй Данон" (ФОТО)

Кількість переглядів - 557

Юні футболісти кіровоградського навчально-виховного об'єднання №6, перемігши на "Арені Львів" школярів з ЗОШ N3 м. Берислава, стали тріумфаторами Всеукраїнського фіналу "Кубок націй Данон". Своїм одноліткам із Херсонської області команда Олександра Коваленка забила три сухі м'ячі.

До даного матчу наші юні футболісти в трьох іграх не пропустили жодного м'яча у свої ворота, і були налаштовані сухою серією завершити участь у фіналі всеукраїнського турніру. На перших хвилинах зіграні між собою кіровоградці забили швидкий гол і віддали ініціативу супернткам, які створили декілька небезпечних моментів, але жоден не реалізували.

Ще двічі футболісти шостої школи вразили ворота бериславців у другому таймі, яка принесла їм впевнену звитягу. На закінчення матчу суперники наших футболістів вдалися до штурму воріт, але цього часу не вистачило для того, щоб забити бодай один гол. Футболісти НВО N6 м. Кіровограда стали чемпіонами престижних змагань із приголомшуючим досягненням - нуль пропущених голів за весь час змагань.

Тепер наші переможці готуватимуться до поїздки у Францію, де, захищатимуть честь України! Бронзові нагороди виборола команда ЗОШ N12 з міста Конотоп, яка перемогла ЗОШ N1 м.Свалява.

"Кубок націй Данон" - найбільший дитячий чемпіонат світу з футболу, у якому беруть участь діти 10-12 років з 45 країн світу. Переможці національних ігор в кожній із країн щорічно представляють свою країну на фіналі Кубка. Нинішнього року він пройде у Франції.