У Кіровограді завершився Кубок України з легкої атлетики

Кількість переглядів - 607

Одні з головних національних стартів легкоатлетичного сезону – Кубок України завершився у Кіровограді.

Він тривав 25-26 травня на стадіоні "Зірка", зібравши зірок легкої атлетики національного та світового рівня та був відбірковим на Чемпіонат Європи та Олімпійські ігри.

Єдиною представницею нашої області, якій вдалося пройти відбір, стала гайворончанка Яна Качур, яка нині представляє Кіровоградську та Київську області. Підопічна Валерія Кузя виконала норматив на участь у Чемпіонаті Європи та юніорському Чемпіонаті світу, фінішувавши четвертою на 200-метрівці.
Дворазовою срібною призеркою Кубку України стала Тетяна Мельник з Олександрівки, яка також нині мешкає у столиці та поряд із Кіровоградщиною представляє Київську область. Вихованка Вадима Приймака була другою на 400-метрівці та 400-метрівці з бар'єрами.
Кіровоградець Денис Тесленко (тренери Олександр і Олена Тесленки) у складі збірної Дніпропетровської області в естафеті 4х400 метрів здобув нагороду найвищої проби. В індивідуальному заліку він став бронзовим призером на 400-метрівці з бар'єрами.
Третє місце принесла нашій команді в естафеті 4х100 метрів четвірка у складі Євгена Царенка, Віталія Пархоменка, Вадима Скворцова та Григорія Сидоровського (тренер В'ячеслав Нищеменко).
"Бронзу" здобула і жіноча збірна Кіровоградщини в естафеті 4х100 метрів, яку представляли Катерина Дзюбіна, Ганна Гвритішвілі, Марина Торбенко та Марія Паладій (тренери Володимира і Наталія Абраменки).
Показані нашими спортсменами результати дозволили команді Кіровоградської області серед 25 регіонів посісти 9 місце.