Кіровоградська «Зірка» зазнала першої весняної поразки (ФОТО)

Кількість переглядів - 863

«Зірка» у передостанньому турі Чемпіонату України в Першій лізі зазнала першої поразки у весняній частині чемпіонату, поступившись учора, 27 травня маріупольському «Іллічівцю».

Команда Сергія Лавриненка за чотири тури до завершення чемпіонату достроково здобула титул чемпіона України, тому в Маріуполі грала експериментальним складом. Це суттєво вплинуло на гру червоно-жовтих.
У підсумку господарі забили у ворота «Зірки» три м’ячі, кіровоградці натомість жодного разу не вразили ворота суперників.
На 10-й хвилині рахунок відкрив Артур Загорулько. Ще два м’ячі Павло Поштаренко виймав із сітки власних воріт у другому таймі. Руслан Кисіль подвоїв перевагу «Іллічівця» на 53-й хвилині, а Сергій Вакуленко з пенальті на 60-й хвилині встановив остаточний рахунок.

Маріупольці завдяки важливій перемозі над чемпіоном Першої ліги, зберігають шанси на потрапляння до чільної трійки. «Оболоні-Бровар», яка іде третьою, «Іллічівець» поступається одним очком і перед заключним туром зберігає шанси на п’єдестал.

Заключний тур сезоні 2015-2016 «Зірка» проведе 1 червня домашнім матчем проти криворізького «Гірника».

«Іллічівець» (Маріуполь) – «Зірка» (Кіровоград) – 3:0 (1:0; 2:0).

«Іллічівець»: 28. Худжамов Рустам, 20. Жичиков Максим, 4. Сидоренко Кирило, 18. Цюпа Іван, 5. Мігунов Олександр, 6. Кольцов Віталій, 3. Вакуленко Сергій, 8. Мишньов Дмитро (к/к), 23. Кісіль Руслан (15. Писко Михайло, 87), 7. Глущук Юрій (21. Янаков Іван, 90), 27. Загорулько Артур (22. Гринь Сергій, 74). Запасні: 1. Гальчук Євген, 25. Дуць Ігор, 14. Скоблов Дмитро, 24. Гришин Валерій. Головний тренер: Кривенцов Валерій.

«Зірка»: 33. Поштаренко Павло, 2. Каваців Ярема, 7. Мостовий Андрій, 10. Допілка Олег (к/к), 17. Деребчинський Олександр (77. Чичиков Олексій, 56), 18. Кучеренко Олександр, 20. Фатєєв Дмитро, 21. Загальський Ігор, 22. Баранець Григорій (16. Баранець Борис, 56), 24. Зубков Руслан (8. Лупашко Владислав, 68), 95. Попов Роман. Запасні: 44. Паст Євген, 23. Маткобожик Олександр, 27. Кочура Олександр, 85. Керножицький Сергій. Головний тренер: Лавриненко Сергій.

Голи: 1:0, Загорулько Артур (10); 2:0, Кисіль Руслан (53); 3:0, Вакуленко Сергій (60, з пенальті).

Попередження: Зубков Руслан (24), Мігунов Олександр (33), Каваців Ярема (59), Баранець Борис (84).